Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Wykreslenie z Forum Konfesyjni.

Wykreslenie z Forum Konfesyjni.

Postprzez Jacek » Pn gru 05, 2011 22:08

Proszę Administratora strony Konfesyjni, o natychmiastowe wykreslenie mnie z forum Konfesyjni

udzieliłem odpowiedzi na priva

Tomasz
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Wykreslenie z Forum Konfesyjni.

Postprzez Agnieszka Ostrowska-Fetera » Wt gru 06, 2011 10:00

nie rób tego Jacek, bardzo Ciebie lubię! :(
Agnieszka Ostrowska-Fetera
 
Posty: 559
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 19:49
Lokalizacja: Tychy
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Wykreslenie z Forum Konfesyjni.

Postprzez Bronisław Sztuchlik » Wt gru 06, 2011 21:38

Jacku.
Powiedz o co Ci chodzi? Kto Ci zaszkodził, albo wlazł za skórę, a sam osobiście Nim się zajmę?
Powiedz wprost, co Ci się na tym Forum nie podoba, że chcesz z Niego odejść.Jako Wielki Ikwizytor
masz "rozdawać karty", a nie je tracić. Zastanów się, bo wiele jest do wspólnego zrobienia dla KEA w polsce.
Bronisław Sztuchlik
 
Posty: 155
Dołączył(a): Cz lut 03, 2011 22:06
Lokalizacja: Studzionka
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Wykreslenie z Forum Konfesyjni.

Postprzez Elżbieta » Wt gru 06, 2011 21:41

Ja, a raczej moje nożyczki Jackowi się nie podobają.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Wykreslenie z Forum Konfesyjni.

Postprzez Tomasz » Wt gru 06, 2011 21:42

Viking poprosił o usunięcie konta i niestety muszę uszanować Jego decyzję, choć się z nią nie zgadzam. Zgodnie z przyjętą "procedurą" konto usuwane jest po upływie doby od zgłoszenia. W tym przypadku muszę usunąć konto ok. 23.00
Bardzo mi przykro.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Wykreslenie z Forum Konfesyjni.

Postprzez Elżbieta » Wt gru 06, 2011 21:46

Mi też przykro :(
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Wykreslenie z Forum Konfesyjni.

Postprzez Jacek » Wt gru 06, 2011 22:47

Trzeba było Elzbieta pomyslec wczesniej. Niestety godzina 23.00 żegnam Panstwa
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Wykreslenie z Forum Konfesyjni.

Postprzez Elżbieta » Wt gru 06, 2011 22:54

Trudno, żegnaj, jednak pamiętaj, że każdy musi robić to za co jest odpowiedzialny, a ja jestem właśnie odpowiedzialna za porządek na forum.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Wykreslenie z Forum Konfesyjni.

Postprzez Bronisław Sztuchlik » Śr gru 07, 2011 00:18

Droga Elżbieto.
Mój Przyjaciel,wierny Orędownik Staroluteranizmu na Tym Forum odszedł z naszego grona na własne życzenie.Dlaczego? Oto jest pytanie.Był Współzałożycielem tegoż Forum dla obrony Staroluterańskiej doktryny KEA w Polsce.Niestety-zawiódł się w oczekiwaniach. Forum to stało się polem doświadczalnym w dużej mierze negującym: nieomylność Biblii, Boskość Jezusa,Trójcy Sw.jako fundamentalnych podstaw dogmatyki naszego Kościoła poprzez wdawanie się w polemikę nawet samych Moderatorów z osobami o pokroju świadków jehowy, nie mając wystarczającej fundamentalnej wiedzy,aby obronić naukę naszego Kościoła.Dokładnie śledzę wypowiedzi na Forum i muszę tutaj Jackowi przyznać rację.Ma prawo być zfrustrowanym.To, do czego Wy Moderatorzy dopuściliście na tym Forum może stać się początkiem końca Jego Staroluterańskiej wartości.
Na tym Forum powinny być eksponowane na najwyższym podium fundamentalne nauki Staroluteranizmu, a nie polemiki, a co najgorsze dyskusje z "nawiedzonymi",których nikt i nigdy nie przekona,gdyż za swój cel zawsze będą mieć sianie destrukcji w naszym Kościele.
Rozumiem Jacka, lecz nie podzielam Jego decyzji o usunięciu konta na Forum.Mógłbym zrobić to samo, mając podobne poglądy co Jacek, ale uważam, że nie byłoby to dobre posunięcie, chcąc dalej dbać o czystą,staroluterańSKą NAUKę naszego KEA.
Największe pretensje ma Jacek do Moderatorów, przedewszystkim do Ciebie Elu i Jakuba.Częściowo podzielam Jego i stąd prośba.Przeanalizujcie swoje stanowiska, jako Moderatorzy i wyciągnijcie samokrytycznie z tego wnioski.Chociaż jestem sprzymierzeńcem Jacka pragnę pozostać na Forum,choć w imię solidarności z Nim mógłbym postąpić tak samo.
Uważam jednak,że gdzie nas nie ma, tam nie ma naszego zdania.
Bronisław Sztuchlik
 
Posty: 155
Dołączył(a): Cz lut 03, 2011 22:06
Lokalizacja: Studzionka
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Wykreslenie z Forum Konfesyjni.

Postprzez Tomasz » Śr gru 07, 2011 00:48

Przykro mi, ale wogóle nie mogę zgodzić się z tą oceną. Forum nie stało się żadnym poligonem doświadczalnym negującym nieomylność Biblii czy też inne kwestie fundamentalne. Nie wiem skąd wyciągasz takie wnioski ? Owszem, niedawno pojawiła się na forum osoba pokroju Świadków Jehowy, która próbowała szerzyć tutaj herezje. Jednak przedstawiliśmy jej naukę naszego Kościoła, a gdy próbowała stosować tzw. chwyty marketingowe - tematy zostały zablokowane, jak również udzielono ostrzeżenia.
Nasze forum nie ma charakteru otwarto-polemicznego, ale to nie oznacza, że mamy zamknąć się we własnych murach i z nikim nie rozmawiać. Jeżeli ktoś przychodzi po to aby uzyskać odpowiedzi na pytania - otrzyma je. Natomiast jeżeli przychodzi po to,a by siać ferment (jak ten Świadek Jehowy) - bezsensowne dyskusje zostają ucinane.

Przeanalizujcie swoje stanowiska, jako Moderatorzy i wyciągnijcie samokrytycznie z tego wnioski


Nie wiem o jakiej samokrytyce mówisz. Na tym forum obowiązuje regulamin, który jasno określa, że rozmowy prowadzone są w duchu wzajemnego szacunku dla rozmówcy, natomiast wszelkie ataki personalne są niedopuszczalne.


Lubię i szanuję Jacka - ale w tym przypadku muszę być obiektywny i poprzeć Elę. Wycięcie postu Jacka było w pełni uzasadnione. Kultura wypowiedzi będzie tutaj bezwzględnie przestrzegana.
Jako administrator nie mam Eli nic do zarzucenia w kwestii interwencji dot. postu Jacka. Ela nie udzieliła nawet ostrzeżenia, tylko ograniczyła się do wycięcia naruszających regulamin treści. Nie opowiadaj mi zatem jakiś niestworzonych historii.
I podkreślę jeszcze raz - tutaj nie chodzi o takie, czy inne poglądy - ale o sposób ich prezentowania i odnoszenie się do innych użytkowników forum.

Piszesz o obronie staroluterańskich wartości - a co Ty zrobiłeś właśnie w tej sprawie. Piszesz, że obserwujesz forum - to ma być ta obrona ?

Czy obroną luterańskich wartości mają być personalne ataki na innych użytkowników -których sam się również dopuszczałeś ?

Nie Przyjacielu - to jest ich zaprzeczenie.

Niestety 3745- ale nie mogę się zgodzić nawet z jednym zdaniem, które napisałeś.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Następna strona

Powrót do Ogłoszenia i komunikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości