Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Wydzielone z LUTHERANSKI FUNDAMENTALIZM EXTREMISTYCZNY....

Tutaj trafiają posty wydzielane z innych wątków, które nie są związane z ich tematem

Wydzielone z LUTHERANSKI FUNDAMENTALIZM EXTREMISTYCZNY....

Postprzez Elżbieta » N paź 09, 2011 11:11

Tak, bo Ty uznajesz tylko rozwiązania siłowe, a ci bardziej pokojowo nastawiani, to liberalna zaraza - zastanów się trochę nad sobą.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: LUTHERANSKI FUNDAMENTALIZM EXTREMISTYCZNY W SKANDYNAWII.

Postprzez Elżbieta » N paź 09, 2011 19:11

Viking napisał(a):, bo krytykowac i wymadrzac sie o to ty tylko to potrafisz.


Vikingu, a co Ty właśnie robisz ? Bo jak na razie najwięcej słów krytyki można znaleźć właśnie u Ciebie, więc najpierw wyciągnij tą belkę ze swego oka.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: LUTHERANSKI FUNDAMENTALIZM EXTREMISTYCZNY W SKANDYNAWII.

Postprzez Jacek » N paź 09, 2011 19:17

Elzbieta czy ty procz napadania kiedys na Davida, 3475, i na moja osobe cos jeszce potrafisz? Napisal bym Tobie na PW co dzialam, ale stwierdzilem nie warto.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: LUTHERANSKI FUNDAMENTALIZM EXTREMISTYCZNY W SKANDYNAWII.

Postprzez Elżbieta » N paź 09, 2011 19:27

Vikingu, masz pretensję do innych, że nie zgadzają się z Twoim zdaniem, proponuję Ci, żebyś przeanalizował własne wypowiedzi, bo jak na razie najwięcej krytyki i napadania i obrażania można znaleźć w Twoich postach.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: LUTHERANSKI FUNDAMENTALIZM EXTREMISTYCZNY W SKANDYNAWII.

Postprzez Jacek » N paź 09, 2011 19:35

Elzbieta- czy ty chociaz przez sekunde myslisz logicznie i czytasz uwaznie wypowiedzi, w drugim poscie powiedzialem ze blizej mi w niektorych sytuacjach do Nich niz do liberalow, w ktorym miejscu kogos obrazilem. Niestety to w trzeciem poscie Vojanius dowalil mojej osobie i tak sie zaczelo. Wiec przestan ze swoja stronniczoscia, to ze mnie nie znosisz i 3475, nie oznacza ze nie mozna byc obiektywny. Jak zauwazylas w moim postach nikogo nie namawialem do podzielania pogladow tych grup. Ale oczywiscie na zastyglej stronie mozna sie dla rozrywki na kims wyzyc. Ja bym Ciebie Elzbieta prosil zebys chociaz raz z sama od siebie zaproponowala jakis temat. Bo jedynie krytyka Tobie wychodzi.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Wydzielone z LUTHERANSKI FUNDAMENTALIZM EXTREMISTYCZNY..

Postprzez Elżbieta » N paź 09, 2011 22:02

Nie uważaj, że Ciebie, czy kogokolwiek nienawidzę, ja po prostu nienawidzę napastliwego tonu i niesprawiedliwości.

Ja pracuję co dzień (czasem oprócz niedzieli) od 9,30 do 20,00 - 21,00. Sądzisz, że po takim dniu mam jeszcze siłę i ochotę szukać jakichś tematów ?
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Zsyp

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość