Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

MADRE SLOWA KS.DR. MARKA UGLORZA

MADRE SLOWA KS.DR. MARKA UGLORZA

Postprzez Jacek » Wt cze 14, 2011 18:58

Przeczytalem, wypowiedz ks.dr.M Uglorza na Luteranie-Forum w sprawie propozycji ktora otrzymal zostania Senatorem RP. Ktos tam zarzucil mu dzialalnosc W Ruchu Autonomii Slaska, ale nie oto chodzi. Chodzi o jego madra wypowiedz i sens A powiedzial: Ze niech kazdy zrozumie: Ze kosciol Lutheranski jest jeden, nie ma podzialow na narodowe i panstwowe, krajowe. Poniewaz Chrystus powolal kosciol dla wszystkich narodow, nie zwazjac na granice panstwowe, i ze co niektorzy musz zmienic swoj tok myslenia w tym zakresie. Madre i prorocze slowe Ksieze Doktorze Marku -Bravo !
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: MADRE SLOWA KS.DR. MARKA UGLORZA

Postprzez Paweł » Wt cze 14, 2011 19:42

Mi też się podobał jego post
Paweł
 
Posty: 733
Dołączył(a): N mar 21, 2010 12:13
Lokalizacja: Suwałki
wyznanie: ewangelicko - augsburskie
  

Re: MADRE SLOWA KS.DR. MARKA UGLORZA

Postprzez Bronisław Sztuchlik » Cz cze 16, 2011 22:54

A mnie nie.
Niechaj Osoba,w wydaniu Ks.dr Marka ma na uwadze swoje Powołanie, jako Bożego Sługi.W polityce dosięgnie dna, jako zwykły grzesznik
Bronisław Sztuchlik
 
Posty: 155
Dołączył(a): Cz lut 03, 2011 22:06
Lokalizacja: Studzionka
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: MADRE SLOWA KS.DR. MARKA UGLORZA

Postprzez Jacek » Pt cze 17, 2011 06:42

3475- Nie rozumiesz postu. My sie nie wypowiadamy tutaj w sprawie politycznej dotyczacej Ks. Uglorza. Tylko oceniamy jego wypowiedz : W SPRAWIE JEDNOSCI KOSCIOLA LUTHERANSKIEGO !. Nie przypominam sobie tutaj abysmy roztrzasali sprawe jego powolania na urzad senatorski. Mam do Ciebie prosbe, zanim zaczniesz tradycyjnie sie kontra ustawiac co do niektorych postow, to prosze w wczesniejsze przeanalizowanie doglebne wypowiedzi poprzednika.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: MADRE SLOWA KS.DR. MARKA UGLORZA

Postprzez Bronisław Sztuchlik » Wt cze 21, 2011 21:13

Masz rację Jacku.
Nie do końca zrozumiałem poprzedni post.
Dziękuję za przywołanie mnie do "porządku"
Bronisław Sztuchlik
 
Posty: 155
Dołączył(a): Cz lut 03, 2011 22:06
Lokalizacja: Studzionka
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Nasza historia i tożsamość

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości