Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Zmiany na forum

Zmiany na forum

Postprzez Aleksander » Śr sty 16, 2019 10:06

Ostatnio dodałem certyfikat SSL do obsługi domeny forum i sam zauważyłem, że po zalogowaniu się strona forum nie chciała się załadować. Odświeżyłem stronę i wszystko zaczęło działać prawidłowo. Bardzo proszę o zgłoszanie problemów, jeśli takie się pojawią.
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: Zmiany na forum

Postprzez arrreccek2710 » Cz sty 17, 2019 09:02

Aleksandrze, takie rzeczy się zdarzają przez zaległe dane w pamięci przeglądarki tj np ciasteczka. Najlepiej to sprawdzać w trybie prywatnym/incognito. Generalnie, raczej nie jest to wina certyfikatu w tym przypadku. Wygląda OK: https://www.ssllabs.com/ssltest/analyze ... fesyjni.pl
Może kwestia niektórych komponentów opartych na HTTP działających na stronie, lub jakiś kod błędu miałeś?

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
arrreccek2710
 
Posty: 29
Dołączył(a): N sie 19, 2018 10:55
Lokalizacja: Rybnik [SR]
wyznanie: Ewangelicko-Augsburskie
  

Re: Zmiany na forum

Postprzez Aleksander » Cz sty 17, 2019 09:52

W komórce używam aplikacji Tapatalk. Dopiero jak załadowałem na nowo stronę i zalogowałem się ponownie posty zaczęły normalnie się ładować. Ogólnie rzecz biorąc teraz już nie mam problemów.
Bardzo dziękuję za pomoc.
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: Zmiany na forum

Postprzez arrreccek2710 » Pt sty 18, 2019 15:04

Olku, Również używam Tapatalk :) Ale to nic innego jak aplikacja czytająca strony WWW ;)

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
arrreccek2710
 
Posty: 29
Dołączył(a): N sie 19, 2018 10:55
Lokalizacja: Rybnik [SR]
wyznanie: Ewangelicko-Augsburskie
  

Re: Zmiany na forum

Postprzez Aleksander » Pt sty 18, 2019 15:09

Dobrze słyszeć, że nikt nie miał problemów.
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  


Powrót do Ogłoszenia i komunikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron