Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Nabożeństwo wysokokościelne w Nowym Sączu

Czym jest nurt wysokokościelny i jakie jest jego miejsce we współczesnym Luteranizmie

Re: Nabożeństwo wysokokościelne w Nowym Sączu

Postprzez Aleksander » Cz kwi 12, 2018 11:24

Mi się bardzo podoba.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: Nabożeństwo wysokokościelne w Nowym Sączu

Postprzez m-mig » Pn kwi 16, 2018 15:23

https://www.facebook.com/events/195298634589088/
przed chwilą powstało wydarzenie na FB :)
m-mig
 
Posty: 15
Dołączył(a): Śr sty 11, 2017 08:38
wyznanie: ewangelickie
  

Re: Nabożeństwo wysokokościelne w Nowym Sączu

Postprzez Aleksander » Pn kwi 16, 2018 18:46

Konfesyjni już się dzieli na Facebooku.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: Nabożeństwo wysokokościelne w Nowym Sączu

Postprzez m-mig » Pt maja 04, 2018 19:25

Z racji przygotowania do matur wiele się nie odzywałem w tym temacie. Chciałbym wszystkich zainteresowanych powiadomić, że uroczystość w miarę naszych możliwości się udała. Zainteresowanych było koło 60/70 osób - katolików, z których część odwiedziła nasz kościół ponownie, a z jedną dziewczyna miałem okazję odbyć budująca rozmowę o jej drodze do Pana, po niedzielnym nabożeństwie. Moja rodzina również jakoś łaskawym okiem spojrzała na te nasze "herezje" :D Niestety z przyczyny dość niskiego poziomu zainteresowania naszych parafian (pojawiły się trzy osoby na nabożeństwie z naszej parafii) nie udało się z nagrać filmiku - awaria kamery. Sama jednak inicjatywa bardzo spodobała się naszemu księdzu i prawdopodobnie będzie powtórzona i zrobiona z całą pewnością lepiej i bardziej profesjonalnie ;)

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
m-mig
 
Posty: 15
Dołączył(a): Śr sty 11, 2017 08:38
wyznanie: ewangelickie
  

Re: Nabożeństwo wysokokościelne w Nowym Sączu

Postprzez Aleksander » So maja 05, 2018 06:48

Dziękuję za świadectwo.
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: Nabożeństwo wysokokościelne w Nowym Sączu

Postprzez Grzegorz » N maja 06, 2018 06:27

m-mig, napisałeś wcześniej, że jesteś młody, ale nie sądziłem, że aż tak młody ;) Powodzenia na pozostałych maturach!

Super, że pojawiły się dobre owoce Waszej inicjatywy. Co do zainteresowania samych parafian to nie przejmuj się, z własnego doświadczenia wiem, że ciężko jest przyciągnąć ludzi w zborze czymś zupełnie nowym.
Avatar użytkownika
Grzegorz
 
Posty: 1120
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2013 20:48
Lokalizacja: Warszawa
wyznanie: KEA
  

Poprzednia strona

Powrót do Luteranizm wysokokościelny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości