Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Co odstrasza od ewangelicyzmu

Re: Co odstrasza od ewangelicyzmu

Postprzez Elżbieta » Pn sie 15, 2016 12:17

Oj Iwono Iwono, przypomnij sobie do kogo przyszedł Pan Jezus - do uczonych w piśmie, czy do tych maluczkich, którzy może i nie byli oświeceni, ale mieli dobre serca, do tych, którym się źle w życiu działo, do tych uważanych powszechnie za grzesznych i niegodnych. Jezus również mówił, że kto chce być pierwszy w Jego Królestwie, musi być ostatni tu na ziemi. Pamiętasz jak dwaj ludzie modlili się w świątyni? Jeden modlił się tak: dziękuję Ci Panie Boże, że nie jestem jak ten oto celnik .... Celnik natomiast nie śmiejąc oczu podnieść mówił (mniej więcej ) tak Panie nie jestem godzien. Kto wyszedł usprawiedliwiony ? Wszyscy jesteśmy niegodni w oczach Boga, wszyscy jesteśmy równi. Jezus się nie wywyższał i nakazywał nam iść Jego drogą.
Czemu wyszukujesz u nas wszystko co najgorsze, czemu się wywyższarz, czemu nie ma.w Tobie miłości bliźniego?
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Co odstrasza od ewangelicyzmu

Postprzez Iwona » Wt sie 16, 2016 10:16

Zechciej zauważyć Elzbieto, że te słowa o miłości bliźniego kierujesz do osoby, którą UKARAŁAŚ osobiście.
Ale ja Ci przebaczam. Również Anolisowi.
Szczęść Wam Boże ......
Iwona
 
Posty: 227
Dołączył(a): Pt maja 20, 2016 19:08
wyznanie: Ewangelicko-Augsburskie
  

Re: Co odstrasza od ewangelicyzmu

Postprzez Elżbieta » Wt sie 16, 2016 13:52

Miłość nie oznacza zgadzanie się na wszystko, i powinnaś o tym doskonale wiedzieć.
Moja rola właśnie polega na pilnowaniu porządku.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Poprzednia strona

Powrót do Konwersja i co dalej ...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron