Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

SPRAWA PW

SPRAWA PW

Postprzez Jacek » Pt lis 07, 2014 12:11

ZWRACAM SIE UPRZEJMIE DO ADMINISTRACJI STRONY O WYJASNIENIE DLACZEGO MOJE PW ZOSTALO WYLACZONE ? ZOSTALEM JUZ NA PEWIEN CZAS ZABLOKOWANY TAKZE NA FACEBOOK TYLKO DLATEGO ZE SKRYTYKOWALEM ZWIAZKI HOMOSEXUALNE. ALE JAK WIDZE NA WSKUTEK UJAWNIENIA MOJEGO PW NA TEJ STRONIE PRZEZ OSOBE DO KTOREJ BYLO ADRESOWANE MOJE PW, ALE Z POWODU BRAKU DOBREGO WYCHOWANIA I KULTURY UJAWNILA, TRESC MOJEGO MAILA, A KTORE W ZADEN SPOSOB NIE SZKODZILO STRONIE KONFESYJNI, WRECZ PRZECIWNIE OPIERALO SIE NA ZACHWALANIU SZWEDZKIEJ MISSIONSPROVINSEN, GDZIE RAZ NA ZAWSZE, SKONCZONO Z TEMATEM ORDYNACJI KOBIET, I SLUBOM HOMO, NA WSKUTEK NIEUZASADNIONEGO DONOSU NA MNIE KONSERWATYWNEGO LUTERANINA, PRZEZ INOWIERCE ZOSTALEM POZBAWIONY DOSTEPU DO PW !!!!!!!. ROZUMIEM ZE TO DEMOKRACJA PO POLSKU 11????? ROZUMIEM ZE SZPICLOWANIE I DONOSICIELSTWO JEST POCHWALANE ????? !!!!!!
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: SPRAWA PW

Postprzez Elżbieta » Pt lis 07, 2014 18:36

W tej sprawie proszę się zwrócić do Tomasza
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: SPRAWA PW

Postprzez Jacek » Pt lis 07, 2014 19:52

Słuszne zpostrzeżenie Elżbieto :D Jak bym wczesniej nie wiedział ? Tylko jak ? skoro PW jest wylączone ? A nie uwazam aby moja sprawe rostrząsać publicznie. to nie forum partii Marksistowsko-komunistycznej.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: SPRAWA PW

Postprzez Elżbieta » Pt lis 07, 2014 20:02

Zawsze sądziłam, że masz do niego telefon, chyba, że jesteś za granicą :)
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: SPRAWA PW

Postprzez Jacek » Pt lis 07, 2014 20:23

Spiesze wyjasniac Elzbieto i słusznie prawisz, mialem Tomka numer telefonu w jednym z moich telefonow, ktory niestety zostal skradziony , po przylocie na lotnisko na Lawica w Poznaniu, na wskotek mojej nieuwagi. A przylecialem na krotko na grob Sp. mojego ojca
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: SPRAWA PW

Postprzez Witold » So lis 08, 2014 00:44

Oj Jacuś, nazywasz mnie innowiercą? Czy to że zalazłem Ci za skórę znaczy że zdradziłem Chrystusa? A może uważasz się za nowe wcielenie naszego Pana? :lol:
Witold
 
Posty: 654
Dołączył(a): Cz lis 29, 2012 23:17
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: SPRAWA PW

Postprzez Jacek » So lis 08, 2014 02:09

Ale ja pytanie kierowałem bezposrednio do administracji forum, więc nie przypomonam sobie, abym prosił o odpowiedz osoby do tego nie powołanej. Chyba ze ztrona powołała stanowisko ; Advocatus-diaboli. Po trzecie nie przypominam sobie abym w moim mailu do administracji powoływał się na tzw. Nick, lub imię, więc jestem zdziwiony odpowiedzią w tym wypadku powyzśzej osoby, ktorej tupetu poprostu nie brakuje
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: SPRAWA PW

Postprzez Elżbieta » So lis 08, 2014 06:37

Przestańcie się kłócić
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: SPRAWA PW

Postprzez Jacek » So lis 08, 2014 09:01

Elżbieta- tą prośbę kieruj pod innym adresem - to chyba logiczne w tym wypadku. Sama widzisz ze to nie ja chyba jestem powodem kłotni, ale osoba z drugiej strony, do której nie było adresowane pytanie. Więc Twoja prosba w liczbie mnogiej jest w stounku do mnie niuzasadniona. Jak widzisz to nie ja prowokuje nastepna awanture, i tak jak poprzednio nie jestem jej autorem.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: SPRAWA PW

Postprzez Elżbieta » So lis 08, 2014 09:55

Jacku, jak byś trochę oględniej pisał bez wycieczek osobistych, to by z pewnością nie było tej awantury
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Następna strona

Powrót do Wnioski i uwagi dot. forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości