Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

BLOKADA NA FACEBOOKU

BLOKADA NA FACEBOOKU

Postprzez Jacek » Pn kwi 14, 2014 14:16

W zwiazku z ogloszeniem pochwały Luteranskiego Koscioła Norwegii w sprawie odrzucenia malzenstw homosexualnych, zostałem ukarany zablokowaniem konta na okres 12- godzin. Tak wygląda lewacka polityka i demokracja. Z zaraza lewacka nalezy walczyc wszelkimi dostepnymi metodami. Ta zaraza przesiąkła juz Facebook. To nie pierwszy przykład. Kilka znanych mi osob zostalo zablokowanych z racji krytyki homosexualizmu.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: BLOKADA NA FACEBOOKU

Postprzez Agnieszka Ostrowska-Fetera » Pn kwi 14, 2014 18:56

tak wyglada wolność słowa na fejsie???? żenada....
Agnieszka Ostrowska-Fetera
 
Posty: 559
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 19:49
Lokalizacja: Tychy
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: BLOKADA NA FACEBOOKU

Postprzez Tomasz » Pn kwi 14, 2014 19:33

Czy możesz powiedzieć coś bliżej na ten temat? Kto zablokował Twoje konto i konkretnie za jaki wpis. Czy była to administracja FB, czy też blokada dotyczy udziału w jakieś grupie ?
Możesz wkleić tutaj treść za jaką Twoje konto zostało zablokowane ?
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: BLOKADA NA FACEBOOKU

Postprzez Jacek » Pn kwi 14, 2014 19:50

Tomek- blokada na 12-godzin nastapiła po mojej publikacji i poparciu Koscioła Norwegii w sprawie homosiów. Nie jest to dla mnie tragedia. W tersci opublkikowanej napisalem duzymi literami ;Bravo dla Norske Kirke, oczywiscie po polsku. Na prywatna poczte, poza FB otrzymalem poparcie od osob , ktore wczesniej byly zablokowane, nawet otrzymalem poparcie z Frondy. Zwrocilem sie dwa razy z pytaniem do administracji FB o powod blokady. Dotychczas nie otrzymalem odpowiedzi.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: BLOKADA NA FACEBOOKU

Postprzez Tomasz » Pn kwi 14, 2014 20:07

Na moim profilu udostępniłeś tą informację. Wrzuciłem ją również na profil "konfesyjnych". Nie rozumiem tutaj powodu blokady. FB często wykazuje nadgorliwość w poprawności politycznej, ale to już gruba przesada. W pewnym sensie jesteśmy trochę skazani na socjal-media, bowiem dzięki nim można dotrzeć do większej liczby odbiorców, jednak zawsze istnieje ryzyko, że niewygodne treści zostaną zablokowane. Dlatego też strona na własnym serwerze jest nieodzowna. Tutaj nikt nie będzie nam dyktował, co możemy pisać. Oczywiście w granicach prawa i kultury wypowiedzi.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Rozmowy o wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron