Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Luterańska Odnowa Charyzmatyczna

Re: Luterańska Odnowa Charyzmatyczna

Postprzez sebastian » So kwi 12, 2014 13:40

Proszę o kontakt osoby które mają pozytywny stosunek do Luterańskiej Odnowy w Duchu Świętym a także o świadectwa objawiania się darów Ducha Św w ich życiu :D schudy.80@wp.pl
sebastian
 
Posty: 41
Obrazki: 0
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2014 20:15
wyznanie: KEA
  

Re: Luterańska Odnowa Charyzmatyczna

Postprzez Jacek » So kwi 12, 2014 14:36

Drogi Seba- Odpusc juz te zielonoswiatkowe podchody. Pozdrawiam
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Luterańska Odnowa Charyzmatyczna

Postprzez sebastian » So kwi 12, 2014 15:15

Drogi Jacku też cię pozdrawiam nie jestem zwolennikiem zielonych nie byłem i nie będę .Uważam cię za ortodoksa a więc człowieka z wiedzą na ten temat wiedza o nurcie; jak zauważyłeś pewnie ta odnowa nie jest od zielonych i jest w nurcie staroluterańskim .Podałem adres poczty aby nie poruszać tego wątku na forum.Szanuje twoje poglądy ale nie głoszę też herezji i mam swoje przekonania a na pewno nie są ewangelikalne ani liberalne.Więc pozdrawiam i tak jak prosiłeś kończę z wyrazami szacunku Seba :wink:
sebastian
 
Posty: 41
Obrazki: 0
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2014 20:15
wyznanie: KEA
  

Re: Luterańska Odnowa Charyzmatyczna

Postprzez Jacek » N kwi 13, 2014 06:17

Wlasnie przez tego typu nowinkarstwo w luteranizmie, KEA co roku traci duzo swoich wiernych. Poniewaz pod szyldem odnowy w luteranizmie skutecznie przenikaja roznego rodzaju zielonosiatkowe koscioly. Szczegolnie spustoszenie dzieje sie w Cieszynskim, wykorzystywnay jest tzw. Tydzien Ewangelizacyjny w Dziegielowie, ktory glownie ma sluzyc promowaniu luteranizmu, a staje sie niestety odwrotnie. Dlatego Sebastian, rozumiem ze chcesz nam to zagadnienie przyblizyc, lecz my musimy byc czujni, poniewaz juz na tej stronie dokonywano, niezlych kombinacji, aby pomieszac nam szyki. Wiec dlatego jestesmy bardzo ostrozni. Czy nie warto sie skupic na tradycyjnej odnowie w duchu staroluteranskim- ortodoxyjnym, i wysokokoscielnym, ktory jest nam tozsamy?
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 13 gości

cron