Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Przywrocić Karę Smierci w Panstwach UE

Re: Przywrocić Karę Smierci w Panstwach UE

Postprzez Kubala95 » Pn lut 10, 2014 18:31

cook napisał(a): Co ciekawe w polskim prawie karnym nie ma takiego pojęcia jak "morderstwo".


Morderstwo jest w polskim prawie wyróżnioną zbrodnią, tylko inaczej się nazywa - "zabójstwo kwalifikowane".
Kubala95
 
Posty: 326
Dołączył(a): So kwi 27, 2013 23:42
wyznanie: chrześcijanin
  

Re: Przywrocić Karę Smierci w Panstwach UE

Postprzez anolis » Pn lut 10, 2014 19:00

pastor Aleksander napisał(a):(...) taka kara jest jak najbardziej humanitarna i zgodna z chrześcijańską wiarą.

Czy mógłbym zapytać, w czym przejawia się humanitaryzm kary śmierci?
Duchownego nie będę pytał o to, czy na pewno kara śmierci jest zgodna z "chrześcijańską wiarą", bo na zagadnieniach teologicznych mogę się nie znać, ale to pierwsze mnie autentycznie ciekawi.
anolis
 
  

Re: Przywrocić Karę Smierci w Panstwach UE

Postprzez Jacek » Pn lut 10, 2014 20:45

Odpowiadam w swoim imienu; Tak jak najbardziej; Kara Smierci Jest Zgodna z Pismem Swiętym. Podobnie jak zabojstwo w obronie własnej czy wroga na wojnie. Tylko obecnie panoszące się lewactwo, stoi po stronie złoczyncow.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Przywrocić Karę Smierci w Panstwach UE

Postprzez Tomasz » Pn lut 10, 2014 20:59

Temat był już wałkowany na forum. Odsyłam do tego wątku. Aby nie dublować tematów, ten wątek zamykam.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości