Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

WIESCI Z INNYCH STRON W

Re: WIESCI Z INNYCH STRON W

Postprzez Witold » Pt sty 10, 2014 21:42

septemberlicht napisał(a):Swoją drogą z zażenowaniem patrzę, kiedy oszołomy z nazi-frondy używają sobie na czyimś kalectwie. Prowokuje się ją, jeździ się na tej Grodzkiej jak na łysej kobyle, wylewa się na nią wiadra pomyj, traktuje gorzej niż zwierzę, a na pewno w sposób daleki od chrześcijańskiego miłosierdzia. Życie bywa przewrotne. Ci co szydzą dzisiaj z czyjeś tragedii i czyjegoś okaleczenia, sami mogą kiedyś zostać okaleczeni i wyszydzeni jeszcze bardziej.


Ojej, biedny Krzysiu.

Prawda jest taka że ten człowiek sam się pod te wiadra pomyj wystawił. Jego obecność w parlamencie jest spowodowana w dużym stopniu niezdrową ciekawością ludzi jakie jaja będą się działy gdy wejdzie do świata polityki.
To normalne że będąc osobą publiczną jesteś wystawiony na krytykę. Jakich reakcji spodziewałeś się od ludzi po zobaczeniu kolesia postury Ryszarda Kalisza podającego się za kobietę. To jest po prostu groteska i domaganie się od ludzi żeby traktowali go serio jest zbyt dużym wymaganiem.
Witold
 
Posty: 654
Dołączył(a): Cz lis 29, 2012 23:17
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: WIESCI Z INNYCH STRON W

Postprzez septemberlicht » So sty 11, 2014 14:34

Witold napisał(a):Jakich reakcji spodziewałeś się od ludzi po zobaczeniu kolesia postury Ryszarda Kalisza podającego się za kobietę. To jest po prostu groteska i domaganie się od ludzi żeby traktowali go serio jest zbyt dużym wymaganiem.
Nawet małym dzieciom nie pozwala się wyśmiewać z kolegów, którzy są grubasami, kalekami, jąkajłami, garbusami itp. A ja mam akceptować i rozumieć zachowanie dorosłych ludzi, których szydzą z kogoś tylko dlatego, że ma na imię Anna i jest otyłą osobą o męskich rysach twarzy? Takie zachowanie jest po prostu poniżej wszelakiej krytyki.

Witold napisał(a):Prawda jest taka że ten człowiek sam się pod te wiadra pomyj wystawił.
To jest ten sam sposób myślenia jak w zdaniu często wypowiadanym przez gwałcicieli: "Szła przez park w spódniczce mini, prowokowała, a teraz się dziwi".
septemberlicht
 
Posty: 271
Dołączył(a): Pn sty 28, 2013 11:27
wyznanie: na papierze wciąż KRK
  

Re: WIESCI Z INNYCH STRON W

Postprzez Elżbieta » So sty 11, 2014 19:41

Nawet małym dzieciom nie pozwala się wyśmiewać z kolegów, którzy są grubasami, kalekami, jąkajłami, garbusami itp. A ja mam akceptować i rozumieć zachowanie dorosłych ludzi, których szydzą z kogoś tylko dlatego, że ma na imię Anna i jest otyłą osobą o męskich rysach twarzy? Takie zachowanie jest po prostu poniżej wszelakiej krytyki.

Przyszło CI do głowy, że owa Anna stała się taka na własne życzenie? Że w tej chwili na dobrą sprawę, nie jest ani kobietą ani mężczyzną. Była mężczyzną i wyglądała jak mężczyzna, ale zechciała być kobietą i wygląda jak wygląda. Kto chce naturę poprawiać, musi się liczyć z tym, że rezultaty będą dalekie od pożądanych.
Ja nie jestem skłonna z nikogo się śmiać, ale nie dziwię się nikomu, kogo takie poprawki śmieszą
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: WIESCI Z INNYCH STRON W

Postprzez Witold » So sty 11, 2014 20:11

septemberlicht napisał(a):Nawet małym dzieciom nie pozwala się wyśmiewać z kolegów, którzy są grubasami, kalekami, jąkajłami, garbusami itp.


No pewnie że tak, nigdy się nie wyśmiewałem z takich ludzi.

A ja mam akceptować i rozumieć zachowanie dorosłych ludzi, których szydzą z kogoś tylko dlatego, że ma na imię Anna i jest otyłą osobą o męskich rysach twarzy? Takie zachowanie jest po prostu poniżej wszelakiej krytyki.



:lol:
Dzięki, poprawiłeś mi humor.
Ania, Aneczka... Ciekawe czy gdyby chciał(a) startować w walkach bokserskich, z kim by mu pozwolono walczyć, z kobietami czy z mężczyznami...

Tak jak pisze Elżbieta. Ten człowiek okaleczył się sam, stając się chodzącą karykaturą.

Gdybym wytatuował sobie cętki i kazał do siebie mówić per "Tygrysie" i chciałbym zmienić gatunek w papierach, poparłbyś moje starania i z przykrością obserwował jak jestem wyszydzany przez "ciemne" społeczeństwo?
Witold
 
Posty: 654
Dołączył(a): Cz lis 29, 2012 23:17
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: WIESCI Z INNYCH STRON W

Postprzez Kubala95 » So sty 11, 2014 21:21

Problem nie leży nawet w samej zmianie płci, ale w fakcie obnoszenia się swoją sytuacją. Normalny człowiek gdy zmienia płeć nie informuje o tym całego świata, gdyby Anna nie bawiła się w posła i siała propagandy, to nikt z wyjątkiem jej najbliższych znajomych nie wiedziałby o jej przeszłości.
Kubala95
 
Posty: 326
Dołączył(a): So kwi 27, 2013 23:42
wyznanie: chrześcijanin
  

Re: WIESCI Z INNYCH STRON W

Postprzez Elżbieta » So sty 11, 2014 21:35

To fakt, masz rację, przecież ona nie jest jedyna i wyjątkowa
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: WIESCI Z INNYCH STRON W

Postprzez septemberlicht » N sty 12, 2014 16:58

Witold napisał(a):Ania, Aneczka... Ciekawe czy gdyby chciał(a) startować w walkach bokserskich, z kim by mu pozwolono walczyć, z kobietami czy z mężczyznami...

Tak jak pisze Elżbieta. Ten człowiek okaleczył się sam, stając się chodzącą karykaturą.
To jest właśnie piękny przykład chrześcijańskiej wrażliwości na odmienność, empatii wobec cudzego kalectwo oraz emanacja ewangelicznego miłosierdzia.
septemberlicht
 
Posty: 271
Dołączył(a): Pn sty 28, 2013 11:27
wyznanie: na papierze wciąż KRK
  

Re: WIESCI Z INNYCH STRON W

Postprzez Tomasz » N sty 12, 2014 18:18

Nie wiem o czym mówisz. Tak jak powiedziała wcześnie Ela - ten człowiek sam się okaleczył i zbija jeszcze na tym kapitał polityczny. W jakim sensie mam tutaj wykazywać się wrażliwością ?
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: WIESCI Z INNYCH STRON W

Postprzez Elżbieta » N sty 12, 2014 21:04

Gdyby mi strzeliło do głowy by obciąć sobie rękę , albo nogę, bo akurat to bardziej będzie pasowało do mego stanu ducha, też będziesz mi współczuł, czy raczej skierujesz mnie na leczenie zamknięte ?
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: WIESCI Z INNYCH STRON W

Postprzez Kubala95 » N sty 12, 2014 22:35

Cóż, ja od siebie dodam, że i ręka jego i noga jego - więc jak chce niech sobie ucina. Starałbym się taką osobę odciągać od tego pomysłu, ale na leczenie zamknięte bym nie wysyłał - tam się powinno umieszczać ludzi niebezpiecznych dla otoczenia, a nie dla siebie.
Kubala95
 
Posty: 326
Dołączył(a): So kwi 27, 2013 23:42
wyznanie: chrześcijanin
  

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości