Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Drzewko od "konfesyjnych" w Ogrodzie Reformacji

Re: Drzewko od "konfesyjnych" w Ogrodzie Reformacji

Postprzez Elżbieta » Cz maja 09, 2013 21:55

Ej Agnieszko, to nie forum randkowe :D, więc opanuj swoje zapały :lol: jeszcze zgorszysz wszystkich wokoło :lol:


A co do drzewka, to ja pytałam, bo moim marzeniem jest jakiś iglak np sosna, albo jodła :)


A ja dzisiaj reklamowałam nasze forum na Nabożeństwie w Świerzawie i pozwoliłam się fotografować w naszej firmowej koszulce, razem z parafianami zielonogórskimi. :P
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Drzewko od "konfesyjnych" w Ogrodzie Reformacji

Postprzez Agnieszka Ostrowska-Fetera » Cz maja 09, 2013 22:10

Elżbieta napisał(a):Ej Agnieszko, to nie forum randkowe :D, więc opanuj swoje zapały :lol: jeszcze zgorszysz wszystkich wokoło :lol:


A co do drzewka, to ja pytałam, bo moim marzeniem jest jakiś iglak np sosna, albo jodła :)


A ja dzisiaj reklamowałam nasze forum na Nabożeństwie w Świerzawie i pozwoliłam się fotografować w naszej firmowej koszulce, razem z parafianami zielonogórskimi. :P


Spoko, Jacek to mój dobry kumpel:)
Elu, mam nadzieję, że zamiescisz na naszym forum zdjecie w owej koszulce:)
Agnieszka Ostrowska-Fetera
 
Posty: 559
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 19:49
Lokalizacja: Tychy
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Drzewko od "konfesyjnych" w Ogrodzie Reformacji

Postprzez Tomasz » Cz maja 09, 2013 22:14

A ja dzisiaj reklamowałam nasze forum na Nabożeństwie w Świerzawie i pozwoliłam się fotografować w naszej firmowej koszulce, razem z parafianami zielonogórskimi.


Ile kasowałaś za fotę ? :mrgreen: Nie zapomnij przekazać dochodu na konto konfesyjnych :lol:
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Drzewko od "konfesyjnych" w Ogrodzie Reformacji

Postprzez Elżbieta » Cz maja 09, 2013 22:32

Elu, mam nadzieję, że zamieścisz na naszym forum zdjęcie w owej koszulce:)

Jest przecież moje zdjęcie w koszulce :), a czy dostanę te dzisiejsze - nie wiem
Obrazek
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Drzewko od "konfesyjnych" w Ogrodzie Reformacji

Postprzez Majkel » Pt maja 10, 2013 14:28

Tak, bardzo chciałbym pojechać, ale nie poradzę. Poustawiali mnie z tymi zaliczeniami i egzaminami na uczelni w sposób tak bezczelny, kiedy odbywają się rekolekcje :twisted:
Miejmy nadzieję, że nadarzy się jeszcze okazja w październiku / listopadzie by spotkać się, poznać i spędzić ze sobą miło czas :wink:
Majkel
 
Posty: 103
Dołączył(a): Pt wrz 28, 2012 17:30
wyznanie: luterańskie
  

Re: Drzewko od "konfesyjnych" w Ogrodzie Reformacji

Postprzez Tomasz » Pn maja 13, 2013 21:17

Uprzejmie informuję, że drzewko od "Konfesyjnych" zostało dzisiaj posadzone w Ogrodzie Reformacji. W skromnej uroczystości uczestniczyli : gospodarz Ogrodu - ks. Jan Byrt oraz delegacja portalu tj. Agnieszka, Jakub i ja :)
Serdecznie dziękujemy ks. Janowi Byrtowi za bardzo ciepłe i serdeczne przyjęcie. Jeszcze dziś na stronie portalu ukaże się relacja z tego wydarzenia.
Do Szczyrku pojechaliśmy bezpośrednio z odbywających się w Wiśle - Jaworniku rekolekcji liturgicznych organizowanych przez Wspólnotę Św. Pawła. Relacja z rekolekcji ukaże się po ich zakończeniu.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Drzewko od "konfesyjnych" w Ogrodzie Reformacji

Postprzez Jacek » Pn maja 13, 2013 21:31

Agnes- tez byla ? Patrz- wszedzie sie wcisnie :lol:
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Drzewko od "konfesyjnych" w Ogrodzie Reformacji

Postprzez Agnieszka Ostrowska-Fetera » Pn maja 13, 2013 21:33

Tomasz napisał(a):Uprzejmie informuję, że drzewko od "Konfesyjnych" zostało dzisiaj posadzone w Ogrodzie Reformacji. W skromnej uroczystości uczestniczyli : gospodarz Ogrodu - ks. Jan Byrt oraz delegacja portalu tj. Agnieszka, Jakub i ja :)
Serdecznie dziękujemy ks. Janowi Byrtowi za bardzo ciepłe i serdeczne przyjęcie. Jeszcze dziś na stronie portalu ukaże się relacja z tego wydarzenia.
Do Szczyrku pojechaliśmy bezpośrednio z odbywających się w Wiśle - Jaworniku rekolekcji liturgicznych organizowanych przez Wspólnotę Św. Pawła. Relacja z rekolekcji ukaże się po ich zakończeniu.


Na FB ksiądz Jan Byrt zamieścił zdjęcie z posadzonym drzewkiem i nami:)
Agnieszka Ostrowska-Fetera
 
Posty: 559
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 19:49
Lokalizacja: Tychy
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Drzewko od "konfesyjnych" w Ogrodzie Reformacji

Postprzez Agnieszka Ostrowska-Fetera » Pn maja 13, 2013 21:34

Jacek napisał(a):Agnes- tez byla ? Patrz- wszedzie sie wcisnie :lol:


Albo raczej ja wcisną;)
Agnieszka Ostrowska-Fetera
 
Posty: 559
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 19:49
Lokalizacja: Tychy
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Drzewko od "konfesyjnych" w Ogrodzie Reformacji

Postprzez Jacek » Pn maja 13, 2013 22:04

No to mamy stala reprezentacje/delegacje/ Konfesyjnych. Jedna uwaga; Agnes, I Jakub troche sie usmiechnac jak Tomasz i ks. Byrt. Jak pojedziecie w delegacji na pogrzeb to mozcie byc smutni. Jakub- obciac wlosy to nie Stadion Legii. P.S. Jechaliscie zabytkowa Skoda przyszlego wiakriusza Jakuba ? :mrgreen:
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogłoszenia i komunikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości