Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Tutaj trafiają posty wydzielane z innych wątków, które nie są związane z ich tematem

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Jacek » Pn sty 21, 2013 20:26

Z pełnym szacunkiem dla Pastora. Ale ja już zakonczyłem uczestnictwo na stronie. Szkoda moich nerwów, i braku zrozumienia ze strony moderatorki. Zobaczymy za prarę lat efekty odnowy w wykonaniu strony.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez damianon » Pn sty 21, 2013 20:56

Laura napisał(a):
Elżbieta napisał(a):Słów mi brak by skomentować to co wypisujesz. Jeżeli nie chcesz by na Ciebie "napadać" to pisz tak by nie dawać powodów do tego, ale to jest chyba po za Twoimi możliwościami. - Przykro mi bardzo .


Elzbieto skarbie jako moderatorka powinnas byc dla kazdego forumowicza mila i grzeczna i pomocna.

Nie wolno moderatorce napadac na zadnego usera, Ty powinnas robic wszystko zeby kazdy chetnie na forum pisal, a Ty robisz wrecz cos odwrotnego.

Najpierw dokuczalas mnie, nie podobala Ci sie moja skromna osoba, mimo ze ja Ciebie polubilam, teraz napadasz na Jacka, a przeciez to wartosciowy uzytkownik tego forum.

Elzbieto zanim cos na kogos napiszesz lepiej przemysl to dwa razy, bo tak jak postepujesz to niedlugo wszyscy uciekna stad.

Pozdrawiam. :D


Nikt z tego forum nie ucieka, a już na pewno nie za przyczyną Elżbiety. To jest forum o konkretnym profilu tematycznym, piszą tu ludzie zainteresowani luteranizmem w Polsce i na świecie. Dzięki temu, że Elżbieta poświęca tu swój wolny czas to jest porządek na forum i forum żyje.
ps.: Lauro, zacznij używać polskich znaków bo się tego nie da czytać. Jesteśmy na polskim forum. Wiem, że tego nie ma w regulaminie ale pisanie niezgodnie z przyjętymi zasadami ortografii świadczy o tym jaki masz stosunek do adresata. A Elżbieta jest osobą której należy się szacunek.
damianon
 
Posty: 215
Dołączył(a): Cz lis 03, 2011 15:42
Lokalizacja: Olkusz
wyznanie: w drodze do KE-A
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Laura » Pn sty 21, 2013 21:18

damianon napisał(a): A Elżbieta jest osobą której należy się szacunek.


To ja wybieram osoby dla ktorych mam szacunek, a nie Ty damianon.

damianon napisał(a):Lauro, zacznij używać polskich znaków bo się tego nie da czytać


Kazdy inteligentny czlowiek bez problemu przeczyta wszystko nawet bez polskich literek. :lol:
Laura
 
Posty: 134
Dołączył(a): N wrz 23, 2012 21:23
wyznanie: katolickie
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Aleksander » Pn sty 21, 2013 21:19

[/quote]Wiem, że tego nie ma w regulaminie ale pisanie niezgodnie z przyjętymi zasadami ortografii świadczy o tym jaki masz stosunek do adresata. A Elżbieta jest osobą której należy się szacunek.[/quote]
Ze swojej strony przepraszam za ortografię. Często piszę z komórki angielsko-języcznej, która ma polskie litery, ale zmienia mi słowa i tego nie zauważam, albo brakuje polskich słów w słowniku. :cry:
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Witold » Pn sty 21, 2013 21:25

Jacek napisał(a):Drogi Pastorze Aleksandrze- Ma Pastor racje, ale nietety to nie pierwszy raz. Kiedys pokazałem moje wypowiedzi, osobie duchownej, powidziała- póki do puty nie uzywamy słow wulgarnych, nie nawołujemy do ninawisci, i nie tolerancji, to ostre wypowiedzi są dopuszczalne, poniewaz nawet na kazaniach potrafia ksieza i dobrzy kaznodzieje ostro formułowac zdania. Ja juz nie mogę sie tutaj swobodnie wypowiadać, aby nie urazic dostojnosci polskich Luteran. Pastorze -to neima sensu. Ja zyczę Tomkowi sukcesów, w ktore z takim zespołem poprostu nie wierze. Strona miała byc poswiecona odnowie w duchu Staroluteranskim. Niech Pastor policzy ile tu jest Luteran? do ktorych głonie adresowana jest strona. Bo odnowy koscioła nie robi sie z osobami ktore nawet nie sa Luteranami, a ewntualnie sie przymierzaja i to nie wiadomo gdzie? Bo to ze sie ktos pyta o Luteranizm, to nie dowod ze nim zostanie.


Pastorowi Aleksandrowi też przez przypadek wytknąłeś niebycie luteraninem :lol:

Miałem się nie wypowiadać w tym wątku ale skoro mówisz o nowych i o konwertytach to właśnie nie masz racji dlatego bo forum jest dla tych którzy z niego korzystają. Właśnie dobrze że poszukujący odnajdują konserwatywną twarz luteranizmu.

Twój sposób wypowiadania się chociaż nie jest wulgarny to jednak jest szorstki i niemiły. Zdarza Ci się zaczepiać różne osoby a gdy Elżbieta chce utemperować twoje wypowiedzi to się oburzasz i narzekasz jak bardzo jesteś prześladowany.

Co do twoich zapowiedzi że odchodzisz z forum to uwierzę jak zobaczę :wink:
Witold
 
Posty: 654
Dołączył(a): Cz lis 29, 2012 23:17
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez damianon » Pn sty 21, 2013 21:26

Ze swojej strony przepraszam za ortografię. Często piszę z komórki angielsko-języcznej, która ma polskie litery, ale zmienia mi słowa i tego nie zauważam, albo brakuje polskich słów w słowniku. :cry:

Sam wiem, że pisanie z telefonu na forum jest bardzo kłopotliwe i różne kwiatki wychodzą :wink: a pastora Aleksandra o brak szacunku do kogokolwiek nie da się posądzić :P
damianon
 
Posty: 215
Dołączył(a): Cz lis 03, 2011 15:42
Lokalizacja: Olkusz
wyznanie: w drodze do KE-A
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Jacek » Pn sty 21, 2013 21:33

Damianon- Czy ty pajacujesz czy o drogę pytasz ? Trzeba byc złosliwy zeby z powodu braku argumentów doczepiać sie do Laury o polskie znaki. No proszę- Witamy chór nowonawroconych w osobach; Witolda, Skomplika, Damianona, i w utworze wazelinaiarstwo na czesc moderatorki. Zegnam. Bez usłyszenia Mozecie sobie mnie teraz opluwac i krytykować. Damianon starczy ci dzisiaj wazeliny ? :lol:
Ostatnio edytowano Pn sty 21, 2013 21:40 przez Jacek, łącznie edytowano 1 raz
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez skomplik » Pn sty 21, 2013 21:37

pastor Aleksander napisał(a):Skomplik, Jacek dosyć często wypowiada się używając niewłaściwej formy. Na to zwracalem mu uwagę prywatnie. Dosyć często wynika z różnego postrzegania czym jest forum. Najczęściej podchodzi do dyskusji ideologicznie. ALE nie pochamsku. Moim zdaniem przesadziles z tym określeniem. Zwrócić uwagę to jedno, wyzwać od chama jest nadwyraz
za mocno.


Nie zgodze się z Tobą, otóż to jak Jacek zwraca się do kobiet na tym forum pokazuje jego styl wypowiedzi, tu nie chodzi o "forme" ale o sposób wypowiadania się o innych!

Tak, jest napisze to jeszcze raz: jego wypowiedzi są chamskie i niekulturalne.
Jesli Ty byś pisał w podobnym tonie również nazwałbym tak Twoje wypowiedzi.

Ps. Jeśli Cię to nie przekonuje, prosze przeczytaj w podręczniku do języka polskiego czym jest "forma zdania".

Z pełnym szacunkiem dla Pastora. Ale ja już zakonczyłem uczestnictwo na stronie. Szkoda moich nerwów, i braku zrozumienia ze strony moderatorki. Zobaczymy za prarę lat efekty odnowy w wykonaniu strony.


Mam nadzieje Jacku że mimo wszystko zostaniesz na forum, Twoje wpisy (oprócz tych niekulturalnych) są bardzo budujące.


pozdrawiam serdecznie
skomplik
 
Posty: 723
Dołączył(a): So paź 01, 2011 19:58
wyznanie: Chrześcijanin
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez Aleksander » Pn sty 21, 2013 21:43

Witold napisał(a):Pastorowi Aleksandrowi też przez przypadek wytknąłeś niebycie luteraninem :lol:

Z całą powagą, to jest forum luterańskie. Ma wyjątkową atmosferę, tak że chrześcijanie z innych denominacji dobrze się tutaj czują. Wiele poszukujących znajduje tutaj odpowiedzi i zachęte do wiary. Jednak czasami ludzie się zapominają, ze jako nie luteranie są w pewnym sensie gośćmi. Osoby założyli forum do krzewienia luteranizmu w Polsce. Dlatego powinno się pozwolić luteranom na swoim forum wypowiadać się krytycznie w stosunku do chociażby kalwinistów, do których należę. Czuć się dobrze nie oznacza stać się właścicielem!
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: KONFESYJNI- NIEOFICJALNA STRONA KEA w POLSCE

Postprzez damianon » Pn sty 21, 2013 21:48

Jacek napisał(a):No proszę- Witamy chór nowonawroconych w osobach; Witolda, Skomplika, Damianona, i w utworze wazelinaiarstwo na czesc moderatorki. Zegnam. Bez usłyszenia Mozecie sobie mnie teraz opluwac i krytykować. Damianon starczy ci dzisiaj wazeliny ?

Brak słów. Kolejny temat zmieniony w kłótnie tylko po co?
damianon
 
Posty: 215
Dołączył(a): Cz lis 03, 2011 15:42
Lokalizacja: Olkusz
wyznanie: w drodze do KE-A
  

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zsyp

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron