Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Najpiekniejsze modlitwy

Najpiekniejsze modlitwy

Postprzez Laura » Śr paź 03, 2012 12:49

Bardzo Was prosze piszcie tutaj jakie znacie najpiekniejsze modlitwy.

Ja zaczynam :D

Onego czasu Jezus odpowiadajac rzekl im;
"Miejcie wiare w Boga. Zaprawde powiadam wam, ze ktokolwiek by rzekl tej gorze; wznies sie i rzuc sie w morze, a nie zwatpilby w sercu swoim, lecz wierzylby, ze sie stanie, cokolwiek powie, stanie sie mu. Dlatego powiadam wam; wszystko o cokolwiek modlac sie prosicie - wierzcie ze otrzymacie, a stanie sie wam. I gdy staniecie do modlitwy, odpuscie jesli cos przeciwko komu macie, aby i Ojciec wasz, odpuscil wam grzechy wasze.A jesli wy nie odpuscicie, ani Ojciec wasz, ktory jest w niebiosach, nie odpusci wam grzechow waszych." Amen


Podoba Wam sie ta modlitwa? Bo mnie bardzo. Widzicie nie wolno nigdy do nikogo miec uraze lub gniewac sie na kogos tez nie wolno. Dlatego ja kocham i szanuje wszystkich ludzi i na nikogo sie nie obrazam, jezeli ktos byl niedobry dla nas to pewnie mial zly dzien. :D
Laura
 
Posty: 134
Dołączył(a): N wrz 23, 2012 21:23
wyznanie: katolickie
  

Re: Najpiekniejsze modlitwy

Postprzez damianon » Śr paź 03, 2012 19:21

może nie jesteś ale takie sprawiasz wrażenie :D

nie miej mi za złe, takie mam głupie myśli jak czytam twoje pytania :P

a najpiękniejsza modlitwa jaką znam to:
"Zmiłuj się nade mną, Panie, bom jest słaby; Uzdrów mnie, Panie, bo strwożyły się kości moje!" Ks. Psalmów 6:3
damianon
 
Posty: 215
Dołączył(a): Cz lis 03, 2011 15:42
Lokalizacja: Olkusz
wyznanie: w drodze do KE-A
  

Re: Najpiekniejsze modlitwy

Postprzez Kazimierz » Cz paź 04, 2012 10:01

damianon napisał:

"Zmiłuj się nade mną, Panie, bom jest słaby; Uzdrów mnie, Panie, bo strwożyły się kości moje!" Ks. Psalmów 6:3


miałem przygotowaną inną modlitwę ,ale dodam tylko do tej pięknej modlitwy:Panie dodaj odwagi,siły,mądrości i roztropności do śmiałego zwiastowania ewangelii wszystkim Twoim sługom na tym świecie i wspieraj ich,bądż dla nich takim sztandarem,ale też dla nas, zwykłych ludzi.

Amen
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Najpiekniejsze modlitwy

Postprzez Kazimierz » Pt paź 05, 2012 10:53

Kochany Ojcze dziękujemy Ci za kolejny dzień do którego nas obudziłeś,chwalimy Cię i błogosławimy.Ty jedynie jesteś naszym Panem i wybawicielem.Jesteś światłością na scieżkach naszego życia.

Prosimy Cię o potrzebne dary dla forumowiczów, abyśmy potrafili skutecznie wykorzystać ten "talent" jakim jest internet do poszerzania Twojego królestwa oraz abyśmy również mieli odwagę się do Ciebie przyznać zwłaszcza wtedy kiedy to być może będzie się liczyć z jakimś ryzykiem,z jakimiś konsekwencjami.

Ty Panie dądż zawsze przy nas i nie dopuść żebyśmy zboczyli z drogi prawdy.
Niech Twoi aniołowie strzegą naszych dróg,a władca tego świata nie ma do nas dostępu.

Na Twoją chwałę i cześć,w imieniu Jezusa.Amen
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Najpiekniejsze modlitwy

Postprzez Kazimierz » Pt paź 05, 2012 20:25

Proszę Cię kochany Ojcze o prowadzenie mnie podczas wyzwań które czekają mnie w sobotę i niedzielę. Bądż przy mnie i wspieraj swym ramieniem.Ty jesteś bowiem moim Panem i wybawicielem.Tobie niech będzie chwała teraz i po wsze czasy,przez Jezusa Chrystusa.Amen
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Najpiekniejsze modlitwy

Postprzez Laura » Pn sty 21, 2013 19:22

Nie znacie pieknych modlitw?
Laura
 
Posty: 134
Dołączył(a): N wrz 23, 2012 21:23
wyznanie: katolickie
  

Re: Najpiekniejsze modlitwy

Postprzez Elżbieta » Pn sty 21, 2013 20:18

Najpiękniejsze modlitwy? Czy rozmawiając z ojcem, czy matką dobierasz słowa by brzmiały jak najładniej ? Modlitwa ma być szczera, ma płynąć z samego serca - niczego więcej nie potrzeba.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Najpiekniejsze modlitwy

Postprzez damianon » Pn sty 21, 2013 20:41

najpiękniejsze modlitwy to "Psałterz Dawidów", całe 150 modlitw natchnionych przez Pana Boga. :)
oprócz tego podpisuję się pod wypowiedzią Elżbiety.
damianon
 
Posty: 215
Dołączył(a): Cz lis 03, 2011 15:42
Lokalizacja: Olkusz
wyznanie: w drodze do KE-A
  

Re: Najpiekniejsze modlitwy

Postprzez Majkel » Wt sty 22, 2013 21:33

Najpiękniejsza modlitwa to spontaniczna rozmowa z Bogiem, powiedzenie Mu tego co się czuje, złożenie mu wszelkich trosk i problemów. Jednak pamiętać musimy, że ta rozmowa jest wyjątkowa i nie powinniśmy w niej Boga traktować jak kumpla, lecz jako Wszechmogącego i my w tej modlitwie mamy się uniżyć, a nie na odwrót :wink:
Dla mnie takim najlepszym przykładem jest 2 Mż 34, 6 - 9 :wink:
Majkel
 
Posty: 103
Dołączył(a): Pt wrz 28, 2012 17:30
wyznanie: luterańskie
  

Re: Najpiekniejsze modlitwy

Postprzez Witold » Wt sty 22, 2013 22:24

Majkel, mądre słowa. Obecnie przedstawia się często relacje Stwórca-wierny jako układ kumplowski.

Na naukach przedmałżeńskich mieliśmy zajęcia z młodym, dowcipnym księdzem który opowiadał że on często kłóci się z Bogiem, że często się nie zgadzają, no, ale ostatecznie dochodzą do kompromisu albo jeden Drugiego przekonuje do swoich racji :lol:
Niezbyt dobrze mi się słuchało tego człowieka.

Często się mówi że świat się zmienia i dlatego kościół też ma się zmieniać...
Witold
 
Posty: 654
Dołączył(a): Cz lis 29, 2012 23:17
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Następna strona

Powrót do Codzienne intencje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron