Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Wysoka pozycja naszego portalu w rankingu stron

Wysoka pozycja naszego portalu w rankingu stron

Postprzez Tomasz » Pn wrz 17, 2012 19:49

W/g serwisu webstatsdomain.com nasz portal konfesyjni.pl został sklasyfikowany na 4.911.746 miejscu wśród 30 milionów domen internetowych na świecie i wyceniony na 1.094 dolary USD :)

Dla porównania liberalne forum "Defragmentacja" sklasyfikowano na 9.849.434 miejscu i wyceniono na 849 USD.

Biorąc pod uwagę, że domena konfesyjni.pl funkcjonuje 1,5 roku a DFE jeżeli się nie mylę ok. 6 lat -można powiedzieć, że znokautowaliśmy DFE :)
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Wysoka pozycja naszego portalu w rankingu stron

Postprzez Jacek » Pn wrz 17, 2012 19:51

Doluzmy te nasze 1094$ Defragmie i niech znikna calkowicie z anteny :lol:
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Wysoka pozycja naszego portalu w rankingu stron

Postprzez Aleksander » Pn wrz 17, 2012 20:27

Tomaszu, moim zdaniem kwota wciąż za mała, aby sprzedać konfesyjni.pl. Nie ma czym się podzielić... :-D Jeszcze nie czas....

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: Wysoka pozycja naszego portalu w rankingu stron

Postprzez Tomasz » Pn wrz 17, 2012 20:50

Spokojnie Pastorze - przecież wszyscy wiemy, że "Konfesyjni" są bezcenni :D
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Wysoka pozycja naszego portalu w rankingu stron

Postprzez Kazimierz » Cz paź 25, 2012 19:53

Tomasz
Spokojnie Pastorze - przecież wszyscy wiemy, że "Konfesyjni" są bezcenni


Tak trzymać.
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Wysoka pozycja naszego portalu w rankingu stron

Postprzez Jonah » Cz paź 25, 2012 23:09

Hehe, pierwszym forum luterańskim, na którym się, nieświadom zagrożeń dla wiary, zarejestrowłem była Defragma. Nie potrzeba było długiego czasu, bym stamtąd nawiał owładnięty grozą i przerażeniem.

A na tym forum się trzymam :D
Znaczy się koszula bliższa ciału niż sukmana - jak mawiają.
Jonah
 
Posty: 746
Dołączył(a): So mar 03, 2012 01:09
wyznanie: chrześcijanin (KE-A)
dyplomy: 1
  

Re: Wysoka pozycja naszego portalu w rankingu stron

Postprzez Elżbieta » Pt paź 26, 2012 08:00

No to mam nadzieję że długo jeszcze u nas pobędziesz :)
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Wysoka pozycja naszego portalu w rankingu stron

Postprzez damianon » Pt paź 26, 2012 20:05

a moją pierwszą stroną byli konfesyjni.pl i nigdzie indziej się nie rejestrowałem i nie mam zamiaru.

Wiem, że jak tutaj padnie jakieś pytanie to odpowiedź na nie będzie merytoryczna i wyczerpująca bez ściemy na temat doktryny tak jak ma to miejsce w innych miejscach w sieci.

KONFESYJNI RULEZZZZZZ!!!!!!
Obrazek
damianon
 
Posty: 215
Dołączył(a): Cz lis 03, 2011 15:42
Lokalizacja: Olkusz
wyznanie: w drodze do KE-A
  

Re: Wysoka pozycja naszego portalu w rankingu stron

Postprzez Tomasz » Pt paź 26, 2012 20:42

No cóż - zaczynaliśmy bardzo skromnie na bezpłatnym serwisie phorum.pl. Nie wiedzieliśmy, czy coś wogóle wyjdzie z naszego projektu. Przez pewien czas pozostawaliśmy w cieniu pozostałych for.
Dziś jesteśmy tak naprawdę jedynym prawdziwym forum stricte luterańskim. Defragma sama się udławiła w swoim liberalnym sosie i od dłuższego czasu świeci pustkami. To samo jest z "luterańskim faktem" czyli luteranieforum, które od czasu jego przejęcia przez liberałów w moim odczuciu całkiem zeszło na psy. Obecnie jedni i drudzy są siebie warci. Ostatnio o mało nie umarłem ze śmiechu, kiedy widziałem jak administrator luteranieforum odsyłał osobę poszukującą na defragme jako "forum duszpasterskie". Gdzie on tam widzi duszpasterstwo ? :lol:

Jeżeli chodzi o nasz serwis, to są oczywiście wzloty i upadki. Popełniamy błędy, ale i uczymy się na nich i konsekwentnie idziemy do przodu. O tym świadczą zresztą liczby i statystyki.
Mniej więcej rok temu zacząłem porównywać nasze forum z innymi pod kątem aktywności użytkowników, którą chyba najlepiej "zmierzyć" liczbą nowych postów.
Nie podawałem jeszcze tych danych na naszej stronie, ale myślę że najwyższy czas to uczynić. Prezentuje poniżej wykres przedstawiający liczbę nowych postów napisanych od września 2011 do chwili obecnej - na trzech forach "Defragmentacja" (DFE), "luteranieforum" (LF) oraz "Konfesyjnym Forum Luterańskim" (KFL). Wykres mówi sam za siebie.
Załączniki
fstat.jpg
fstat.jpg (27.41 KiB) Przeglądane 5210 razy
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Wysoka pozycja naszego portalu w rankingu stron

Postprzez Aleksander » Pt paź 26, 2012 21:40

Gratulacje wszytkim uczestnikom angażującym się w dzieło szerzenia konfesyjnego luteranizmu! A szczególnie Tomaszowi i Eli!
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Następna strona

Powrót do Ogłoszenia i komunikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości