Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Koszulki z logo Portalu

Koszulki z logo Portalu

Postprzez Tomasz » Pn sie 27, 2012 13:28

Uprzejmie informuję, że została wyprodukowana pierwsza próbna seria koszulek z logo naszego Portalu. T-shirty prezentują się jak na załączonej fotografii.
Zainteresowanych otrzymaniem naszej koszulki proszę o kontakt na mojego priva lub maila admin@konfesyjni.pl
Załączniki
IMG_7014a.JPG
IMG_7014a.JPG (29.12 KiB) Przeglądane 12899 razy
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Koszulki z logo Portalu

Postprzez Jacek » Pn sie 27, 2012 16:39

Swietnie_ Ale mam pytanie. Czy obok szyldu KOnfesyjni jest tam dopisane Ortodoxia i Staroluteranie ? Bo kto zewnatrz bedzie wiedzial o co chodzi ?
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Koszulki z logo Portalu

Postprzez Elżbieta » Pn sie 27, 2012 16:43

Jak wejdzie na ten adres, to sam zobaczy. Mi się ta koszulka bardzo podoba, tylko chyba będę musiała się do niej nieco odchudzić :(
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Koszulki z logo Portalu

Postprzez Jacek » Pn sie 27, 2012 19:19

Zaraz , zaraz powoli. koszulka ma za zadanie cos promowac, nie kazdy ma w domu koputer szcegolnie osoby starsze, a my mamy za zadanie min, uswiadamiac na okolo spoleczenstwo ze oto w Polsce istnieje ruch Konserwatywny i Staroluteranski Konfesyjni. Np. w Szwecji takie koszulki ma Svenska Kyrkan i Church of Swedeni pisze Kosciol Szwecji, i logo kosciola, i kazdy wie o co chodzi. A sama nazwa konfesyjni, nie wiadomo z czym bedzie sie kojarzyc.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Koszulki z logo Portalu

Postprzez Tomasz » Pn sie 27, 2012 19:35

Na koszulce jest logo Portalu oraz adres internetowy. Ok - zgadzam się Jacku z tym, co mówisz ale koszulka to nie plakat, czy gazeta i nie da się zamieścić na niej zbyt wielu informacji, bo zrobi się bigos. Zwróć również uwagę, że w niektórych reklamach nie podaje się nic oprócz jakiejś nazwy, która w zasadzie nic nie mówi, ale przez to przyciąga uwagę i zainteresowanie. Odbiorca chce wtedy dowiedzieć się, co się za nią kryje.

Mi się ta koszulka bardzo podoba, tylko chyba będę musiała się do niej nieco odchudzić


Spokojnie Elu - obecna partia koszulek jest w rozmiarze XL i nawet ja do nich wejdę :lol: Nasza koleżanka, która jest na zdjęciu zmieściłaby się w tej koszulce dwa razy :)
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Koszulki z logo Portalu

Postprzez Jacek » Cz sie 30, 2012 17:41

A tak a propo/ Kto to jest ta ladna dziewczyna.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Koszulki z logo Portalu

Postprzez Agnieszka Ostrowska-Fetera » Cz sie 30, 2012 18:09

Chcę tę koszulkę:)
A czy są w innym kolorze niż czarnym?:)
Agnieszka Ostrowska-Fetera
 
Posty: 559
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 19:49
Lokalizacja: Tychy
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Koszulki z logo Portalu

Postprzez Tomasz » Cz sie 30, 2012 18:19

A tak a propo/ Kto to jest ta ladna dziewczyna.


To bardzo ładna, miła, sympatyczna i inteligenta osoba, która pomaga nam również poprzez tłumaczenie tekstów z języka angielskiego - za co przy tej okazji serdecznie dziękuję.

A czy są w innym kolorze niż czarnym?:)


Na razie mamy tylko projekt w kolorze czarnym. Próbowałem z czarnym napisem na białej koszulce, ale obecna wersja wygląda o wiele lepiej.

PS

Mamy już kilka zgłoszeń na koszulki. Aby złożyć kolejne zamówienie u producenta potrzebujemy jeszcze jednej - dwóch osób.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Koszulki z logo Portalu

Postprzez Elżbieta » Cz sie 30, 2012 18:29

ja już mam :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Koszulki z logo Portalu

Postprzez Jacek » Cz sie 30, 2012 19:38

No i prosze jak Elzbieta sie pieknie prezentuje. No i dobrze ze w czarnym kolorze, jestesmy luteranskimi konserwatystami. Jak przylece Tomaszu do Polski, to tez zamowie, nie zpomnij dopisac na niej Wielki Inkwizytor :mrgreen: Aha- Pozdrow ta kolezanke ktora pierwsza zaprezentowala t-shirt z logo Konfesyjni.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Następna strona

Powrót do Ogłoszenia i komunikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron