Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

"Dyplomy Uznania" dla Forumowiczów

Re: "Dyplomy Uznania" dla Forumowiczów

Postprzez Elżbieta » Cz lis 17, 2011 20:47

Też mi się wydawało, że poprzedni dyplom był całkiem niedawno
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: "Dyplomy Uznania" dla Forumowiczów

Postprzez Tomasz » Pt gru 16, 2011 21:52

I doczekaliśmy się dziesięciotysięcznego posta na naszym forum. Napisała go miniofilka i starym forumowym zwyczajem otrzymuje "Dyplom uznania" :)
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: "Dyplomy Uznania" dla Forumowiczów

Postprzez Elżbieta » Pt gru 16, 2011 22:09

brawo :D
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: "Dyplomy Uznania" dla Forumowiczów

Postprzez Agnieszka Ostrowska-Fetera » Pt gru 16, 2011 22:20

Dziękuję:) :D :D
Agnieszka Ostrowska-Fetera
 
Posty: 559
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 19:49
Lokalizacja: Tychy
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: "Dyplomy Uznania" dla Forumowiczów

Postprzez Tomasz » Pt gru 16, 2011 22:42

Dodam tylko, że jest to szczególny "Dyplom" bowiem i jubileusz wyjątkowy. Forum działa prawie dwa lata - czyli nasi użytkownicy piszą średnio 5 000 postów rocznie. Zakładając utrzymanie dotychczasowej aktywności - kolejny "dziesięciotysięcznik" będzie dopiero za dwa lata :wink:
Trudno jest tutaj jednak cokolwiek przewidywać, bowiem wszystko zależy od użytkowników.
Mogę powiedzieć, że cały czas utrzymujemy tendencję wzrostową i w ostatnich miesiącach mamy kilkukrotnie wyższą aktywność niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. Natomiast liczba internautów odwiedzających nasze forum codziennie przekracza setkę, natomiast w skali miesiąca dochodzi już do dwóch tysięcy.

Dla porównania - w miesiącu listopadzie 2010 r. zostało napisanych 129 postów. Natomiast w listopadzie 2011 r. - 1103.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: "Dyplomy Uznania" dla Forumowiczów

Postprzez Agnieszka Ostrowska-Fetera » Pt gru 16, 2011 23:22

Ciekawe z czego wynika ten wzrost aktywności na forum?
Agnieszka Ostrowska-Fetera
 
Posty: 559
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 19:49
Lokalizacja: Tychy
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: "Dyplomy Uznania" dla Forumowiczów

Postprzez Tomasz » Pt gru 16, 2011 23:49

Jeżeli jesteśmy już przy statystykach, to mogę mniej więcej powiedzieć jak to wygląda od początku.

Forum zostało założone dokładnie 4 stycznia 2010 r. i do 14 lutego 2010 funkcjonowało jako strona zamknięta - dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Start mieliśmy bardzo dobry - w pierwszych miesiącach pomimo niewielkiej liczby użytkowników (20 - 30) aktywność była dosyć duża. Natomiast od kwietnia 2010 r forum znacznie zwolniło. Piszących było naprawdę niewielu. Jednak "sezon ogórkowy" panował wtedy w mniejszym lub większym stopniu również na innych stronach. Okres stagnacji trwał do grudnia 2010. Wtedy strona odżyła. Pojawiło się więcej nowych użytkowników i od tamtego czasu ciągle idziemy do przodu. Spadek aktywności nastąpił wprawdzie w sierpniu i wrześniu , ale to raczej było spowodowane okresem wakacyjnym.
Obecnie nasi użytkownicy piszą ok. 1000 postów miesięcznie i pod tym względem przewyższamy wszystkie inne fora luterańskie.

Jest nam oczywiście bardzo miło, że forum cieszy się rosnącą popularnością i wniosek z tego, że użytkownicy chyba "dobrze się u nas czują".

Zdaję sobie oczywiście sprawę, że nie wszyscy mogą być zadowoleni z profilu strony, ale niestety wszystkim dogodzić się nie da :wink:

Jak napisałem wcześniej - niebawem będziemy obchodzić drugą rocznicę powstania forum. Z pewnością jakoś to uczcimy, jednak każda rocznica niejako zawsze zmusza do refleksji, przemyśleń i podsumowań.
Korzystając z tej okazji chciałbym gorąco poprosić wszystkich użytkowników strony o podzielenie się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub pomysłami dot. forum w dziale "Wnioski i uwagi dot. forum"
Napiszcie - co Wam się na forum podoba, co nie podoba, co należałoby zmienić i tp.
Śmiało :)
To - jak będzie funkcjonowała strona zależy w dużej mierze od Was - Użytkowników. Chcemy zatem wysłuchać Waszych uwag.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: "Dyplomy Uznania" dla Forumowiczów

Postprzez Tomasz » Śr sty 25, 2012 22:02

Uprzejmie informuję, że post nr 11 000 został napisany przez Kitkę i zgodnie z prastarym obyczajem - przyznajemy "Dyplom uznania" :)

Gratuluję :)
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: "Dyplomy Uznania" dla Forumowiczów

Postprzez Kitka » Śr sty 25, 2012 22:10

No nie spodziewałam się :D Dziękuję bardzo. To mój mały wkład, bo dopiero się zarejestrowałam, więc gratulacje dla wszystkich użytkowników. Dużo postów napisaliście i aby do 12 000!
Kitka
 
Posty: 106
Dołączył(a): Wt sty 24, 2012 13:07
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: "Dyplomy Uznania" dla Forumowiczów

Postprzez Wędrowiec » Cz sty 26, 2012 09:32

Czułem, że zbliża się ta godzina :lol:
Wędrowiec
 
Posty: 330
Dołączył(a): Śr sty 19, 2011 16:25
Lokalizacja: Polska
wyznanie: Rzymskokatolickie
dyplomy: 2
  

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogłoszenia i komunikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron