Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Przycisk - 'pomógł'.

Przycisk - 'pomógł'.

Postprzez Wojtek » Wt mar 29, 2011 21:56

Co powiedzielibyście na wprowadzenia przycisku typu: 'pomógł', 'wartościowy post' lub podobna konstrukcja pod postem? Czasem mam ochotę w coś takiego kliknąć gdy widzę naprawdę rzeczową i trafiającą w sendo sprawy odpowiedź czy komentarz, a nie mogę :(.
Wojtek
 
Posty: 264
Dołączył(a): Śr lip 28, 2010 23:25
wyznanie: KE-A
dyplomy: 1
  

Re: Przycisk - 'pomógł'.

Postprzez Elżbieta » Wt mar 29, 2011 22:47

czy my musimy powielać cudze pomysły ?
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Przycisk - 'pomógł'.

Postprzez Tomasz » Wt mar 29, 2011 23:27

Na różnych forach można spotkać podobne opcje jak np. "pochwal post" czy tak jak wspomniał Vojanius "pomógł". Kiedyś nawet zastanawiałem się nad wprowadzeniem czegoś takiego, ale nie wiem czy jest to istotne.
Przyznajemy natomiast "Dyplomy uznania" i tutaj zastanawiam się - czy nie ustawić opcji, aby przyznanie "Dyplomu" było odnotowywane w profilu użytkownika.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Wnioski i uwagi dot. forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron