Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Nie działa "zapamiętaj logowanie"

Nie działa "zapamiętaj logowanie"

Postprzez Wildente » Pt mar 25, 2011 08:02

A jak już jesteśmy przy technicznych sprawach, to nie działa mi ,,zapamiętaj zalogowanie'' na tym forum. Za każdym wejściem muszę się logować. Wam też tak nie działa?
Wildente
 
  

Re: Nie działa "zapamiętaj logowanie"

Postprzez Tomasz » Pt mar 25, 2011 08:04

Ze względów bezpieczeństwa ta opcja jest wyłączona. Ale można zapamiętać logowanie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Nie działa "zapamiętaj logowanie"

Postprzez Wildente » Pt mar 25, 2011 08:28

Tomasz napisał(a):Ze względów bezpieczeństwa ta opcja jest wyłączona.


Bezpieczeństwa? Przecież po to jest ten ptaszek, że każdy podejmuje decyzję sam. Tak jest na znanych mi forach.

Tomasz napisał(a):Ale można zapamiętać logowanie w ustawieniach przeglądarki internetowej.


No to mam, ale wymaga i tak klikania w ZALOGUJ za każdym razem.


=============


Tomasz napisał(a):
Dość nowatorski projekt technicznie rzecz biorąc... Latająca sonda zasłaniająca połowę tekstu... To Twoje dzieło?


Nie – to nie moje dzieło. Stronę stworzył jeden z naszych przyjaciół. Wiem, że obecnie pracuje jeszcze nad nią i nie wszystko jeszcze tam działa. Jednak mnie sonda nie zasłania tekstu.


A to dziwne. Próbowałam na 1024 i 1280 i zasłania. Może masz jakąś ogromną rozdzielczość?
Wildente
 
  

Re: Nie działa "zapamiętaj logowanie"

Postprzez Tomasz » Pt mar 25, 2011 08:39

Bezpieczeństwa? Przecież po to jest ten ptaszek, że każdy podejmuje decyzję sam. Tak jest na znanych mi forach.


Sprawa związana jest z ustawieniami tzw. "ciasteczek" w konfiguracji skryptu php na serwerze. Włączenie tej opcji może spowodować problemy techniczne w szczególności związane z obsługą zainstalowanych modyfikacji i rozszerzeń forum.

Przykro mi, ale nie mogę włączyć tej opcji i bardzo przepraszam za związane z tym utrudnienia. Myślę jednak, iż użycie zapamiętania w przeglądarce nie stanowi większego problemu.
Sam osobiście nigdy nie ustawiam zapamiętywania haseł.

Aby nie było tutaj nieporozumień usunąłem całkowicie wyświetlanie opcji "zapamiętywania" na głównej stronie forum.


A to dziwne. Próbowałam na 1024 i 1280 i zasłania. Może masz jakąś ogromną rozdzielczość?


Otwierałem stronę na różnych kompach z różnymi rozdzielczościami ekranu i nie miałem problemu.
Jednak nie jestem autorem tamtej strony, zatem nie mogę nic tutaj pomóc.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Nie działa "zapamiętaj logowanie"

Postprzez Tomasz » N kwi 03, 2011 21:32

Chciałbym Was poinformować, iż ustawiłem prawidłowo "ciasteczka" i opcja "zapamiętaj mnie" już działa. Na stronę musimy jednak wchodzić poprzez adres subdomeny tj. http://www.forum.konfesyjni.pl.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Wnioski i uwagi dot. forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron