Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Przejrzystość wypowiedzi użytkowników

Przejrzystość wypowiedzi użytkowników

Postprzez Wędrowiec » Pn lut 07, 2011 13:26

Witajcie.

Mam nadzieję, że nie zostanie to źle odebrane.

Widzę, że skrypt tego forum nie wkleja z automatu kolejnej wypowiedzi użytkownika pod wcześniejszą. Stąd też osobiście prosiłbym (jeśli mogę) o używanie opcji "edytuj" i dopisywanie kolejnej swojej wypowiedzi do tej istniejącej - oczywiście tylko wtedy, kiedy dany user napisze wiadomość i za chwilę po jej wysłaniu chce napisać kolejną zaraz pod tą pierwszą.

Myślę, że przyznacie rację, iż czytanie załóżmy trzech postów jeden po drugim od tego samego użytkownika, zdaje się być dość problematyczne?
Wędrowiec
 
Posty: 330
Dołączył(a): Śr sty 19, 2011 16:25
Lokalizacja: Polska
wyznanie: Rzymskokatolickie
dyplomy: 2
  

Re: Przejrzystość wypowiedzi użytkowników

Postprzez Tomasz » Pn lut 07, 2011 13:30

Masz oczywiście rację. Nie raz już łączyłem posty pisane "jeden po drugim". Jak będę miał chwilkę to zrobię również porządek z ostatnio powstałymi w ten sposób.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Przejrzystość wypowiedzi użytkowników

Postprzez Wędrowiec » Pn lut 07, 2011 13:38

Tomku, może jednak ten skrypt dałby radę robić coś takiego z automatu?

Mniej roboty wtedy ;)
Wędrowiec
 
Posty: 330
Dołączył(a): Śr sty 19, 2011 16:25
Lokalizacja: Polska
wyznanie: Rzymskokatolickie
dyplomy: 2
  

Re: Przejrzystość wypowiedzi użytkowników

Postprzez Tomasz » Pn lut 07, 2011 14:12

Tak mądry ten skrypt to nie jest :) Poza tym są działy i tematy o charakterze mniej dyskusyjnym a bardziej publikacyjnym i tam pisanie "post po poście" jest dopuszczalne.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Wnioski i uwagi dot. forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron