Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Propozycja tematów historycznych

Propozycja tematów historycznych

Postprzez von_reinau » Pn gru 20, 2010 21:53

Dziękuję serdecznie za miłe powitanie :-) swoją drogą może warto zorganizować na forum miejsce poświęcone dawnym społecznościom staroluterańskim na terenie dzisiejszej Polski, może warto wspomnieć nazwiska zasłużonych pastorów i działaczy społeczno-religijnych... swego czasu - poszukując jakichś szczątkowych danych o duchownych i parafiach luterańskich na Kujawach dotarłem do jakiejś wspaniałej strony niemieckojęzycznej, która prezentowała fotografie i biogramy przedwojennego duchowieństwa luterańskiego - gdzieś mi ten link umknął i nigdy już go nie znalazłem... co prawda miałem niesamowitą ucztę patrząc na liczne fotografie w sepii przedstawiające osoby, których wygląd, oblicze i strój nastrajają do nostalgii i refleksji.
von_reinau
 
Posty: 2
Dołączył(a): N gru 19, 2010 13:11
wyznanie: rzymsko-katolickie
  

Re: Witam serdecznie!

Postprzez Tomasz » Pn gru 20, 2010 22:05

Dziękuję serdecznie za miłe powitanie swoją drogą może warto zorganizować na forum miejsce poświęcone dawnym społecznościom staroluterańskim na terenie dzisiejszej Polski, może warto wspomnieć nazwiska zasłużonych pastorów i działaczy społeczno-religijnych


Bardzo dobry pomysł. Mamy na Forum dział "Nasza historia i tożsamość". Myślę, że to będzie dobre miejsce na rozwinięcie w/w tematów. Zastanowimy się tylko jak to zrobić technicznie. Mogę stworzyć w dziale "Nasza historia i tożsamość" poddział pt. np. "Zapomniane społeczności staroluterańskie" (jak również inne poddziały o tematyce historycznej) i tam tworzylibyśmy poszczególne wątki.
Zapraszam do przedstawiania propozycji.

Aby zachować tematyczny porządek Forum - przeniosę ostatnie posty do działu "Wnioski i uwagi dot. forum".
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Propozycja tematów historycznych

Postprzez Elżbieta » Pn gru 20, 2010 22:29

Też uważam, że takie coś, jest wspaniałym pomysłem. Może by było warto móc umieszczać również zdjęcia
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Propozycja tematów historycznych

Postprzez Tomasz » Pn gru 20, 2010 22:50

Każdy może oczywiście zamieścić w treści postu zdjęcie umieszczając jego adres pomiędzy znakami :

Kod: Zaznacz cały
 [img]adres_obrazka[/img] 


Aby dodać zdjęcie musi ono jednak zostać udostępnione w internecie. Do tego celu można użyć dowolnych serwisów służących do tego typu celów np. picasaweb.google i tp.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Wnioski i uwagi dot. forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości