Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

SPRAWA PW

Re: SPRAWA PW

Postprzez Jacek » So lis 08, 2014 14:03

Rozumiem Elżbieta ze masz wrodzony uraz wręcz nienawiść co do mojej osoby, bo tak to w tej chwili odbieram, to nie pierwsze i ostatnie. Naprawdę czy Ty niezuwazasz ze to ja rozpętałem awanture ????!!!! W ktorym mailu do administracji strony bezposrednio podałem nick lub imie adwersarza ????!!!! Proszę odpowiedzieć na zadanie pytanie; W ktorym miejscu okresliłem imie Witolda ????!!!!. Czy pod okresleniem inowierca, nie moze występować osoba X ??? Dlaczego wiecznie czepiasz się mojej osoby ???. Jesli ja pisze do administracji zapytanie, to logiczne ze musi odpowiedziec osoba związana z administracją strony, a nie osoba tzw. trzecia nietety w tym wypadku - Witold ? Czy jest uprawniony do odpowiedzi w imieniu administracji ???!!!. Czy tak postępuje osoba mieniąca się wzorową Ewangeliczką ? Ku przypomnieniu; kiedys napisałem na stronie takie zdanie; Cicho wszedzie głucho wszedzie ach co to na stronie będzie ?- nastepnie zostałem bezpodstawnie zaatakowany przez Witolda, w stwierdzeniu ze zjawiam się znienacka i mam pretensje; Gdzie tu widziaiłas moj personalny atak ???. Moralnośc Kalego. Wszystko na ten temat. Czekam Elzbieto na odpowiedz z Twojej strony z konkretnymi przykładami, ale tylko z Twojej strony a nie osoby drugiej .
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: SPRAWA PW

Postprzez Elżbieta » So lis 08, 2014 14:48

Jacku, nie posądzaj mnie o uczucia, których nie żywię. Ciężko pracowałam nad tym by nie czuć do nikogo nienawiści i w tej chwili naprawdę trudno mnie posądzać o takie uczucia.
Czy ja kiedykolwiek twierdziłam, że jestem wzorowa ? Nigdy coś takiego nie padło z moich ust i nigdy za takową się nie uważałam. Przecież wzorowy może być tylko Jezus Chrystus, a ja jestem takim samym grzesznikiem jak każdy inny człowiek, i jak każdy człowiek potrzebuję wybaczenia od naszego Pana.
Nie wiem czemu mnie szufladkujesz.

Jeżeli chodzi o pw, to nie wiem dlaczego dostałam od Ciebie wiadomość, jeżeli masz je zablokowane, to nie powinieneś mi móc na moją wiadomość odpowiedzieć. Może coś źle robisz i nie możesz niczego wysłać, a może masz przepełnioną skrzynkę i trzeba ją po prostu oczyścić. Mam nadzieję, że wiesz jak to zrobić. W razie czego , to daj znać, to wyślę CI dokładną instrukcję.

No i jeszcze jedno. Jacku, jeżeli widzisz, że ciągle napotykasz jakieś problemy, jeżeli czujesz, że każdy Ciebie atakuje, to może zastanów się dlaczego tak się dzieje. Przeanalizuj wszystkie takie przypadki i zastanów się
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: SPRAWA PW

Postprzez Witold » So lis 08, 2014 15:26

Jacek napisał(a):Ale ja pytanie kierowałem bezposrednio do administracji forum, więc nie przypomonam sobie, abym prosił o odpowiedz osoby do tego nie powołanej. Chyba ze ztrona powołała stanowisko ; Advocatus-diaboli. Po trzecie nie przypominam sobie abym w moim mailu do administracji powoływał się na tzw. Nick, lub imię, więc jestem zdziwiony odpowiedzią w tym wypadku powyzśzej osoby, ktorej tupetu poprostu nie brakuje


to że nie podałeś mojego nicka nie znaczy że było mało jasne o kim mówisz.

Sama widzisz ze to nie ja chyba jestem powodem kłotni, ale osoba z drugiej strony,


Jak widzisz to nie ja prowokuje nastepna awanture, i tak jak poprzednio nie jestem jej autorem.


Widzisz, ja potrafiłem nie wspominać nic o Tobie, to Ty mnie wywołałeś więc nie rób z siebie niewiniątka. Na pewno gdybym w analogicznej wypowiedzi odniósłbym się do Twojej osoby w słowach: "innowierca z Missionprovinsen", na pewno nie puściłbyś tego płazem, chociaż nie nazwałbym Cię po imieniu.

Delikatny komentarz Elżbiety wywołuje twoją histerię, to naprawdę zabawne że każdy kto się z Tobą nie zgadza staje się automatycznie twoim wrogiem i prześladowcą.
Witold
 
Posty: 654
Dołączył(a): Cz lis 29, 2012 23:17
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: SPRAWA PW

Postprzez Jacek » So lis 08, 2014 16:13

Witold- czy Ty jestes adwokatem Elżbiety i strony Konfesyjni ??? . A moze -jasnowidzem ? Jezeli zwracam sie z pytaniem do administratorow strony Konfesyjni o odpowiedz, to dlaczego Ty jej udzielasz ? Jesli pelnisz funkcje na tej stronie to w pełni rozumiem. Na chłopski rozum tłumacze; Zwracam siez pytaniem do ministra danego resortu z pytaniem odpowiada mi sprzątaczka zatrudniona w ministerstwie :lol: czegos tu nie rozumiem ? Ps. Missionsprovinsen jest jak najbardziej ortodoxyjnie staroluteranska. Droga Elżbieto- prosze naprawde nie robic ze mnie idioty !!!, wczoraj wysylalem na PW wiadomosc do Tomasza odpowiedz : taka osoba nie istnieje na forum i odzut. Probowałem do innych kontrolnie wysalc dla sprawdzenia, to samo. Skoro moge sie zalogowac na stronie, to nierozumiem dlaczego niedziałało PW ? Jedzmy dalej; To co wyczyniasz to nie pierwszyzna , od chwili założenia strony uratowałem strone przed kompromitacją i prowokacja dwa razy, przypomij sobie, a moze ja przypomnę ? Pijesz do mnie cały czas, gdybym mogł rejestrowac Twoje wypowiedzi pod mim adresem. Elżbieto- ponawiam pytanie; Dlaczego mnie krytykujesz kiedy zwracam sie z pytaniem do adminitracji, a zabiera głos osoba nie związana z administracja ???!!! dlaczego nie krytykujesz drugiej strony ????- Ja juz nie wiem jak Tobie jasniej to przedstawić ??? Nie Elzbieto- to Ty musisz się zastanowic dlaczego tak jest ?- Ja znam odpowiedz, i byłabys zaskoczona od kogo ja otrzymałem. Ale poniewaz stracilem zaufanie do Ciebie wiec niestety nie powiem. TY nawet pozwoliłas na stronie aby SJ i lewacy głosili swoje poglądy, dopiero interwencja Tomasza, zatrzymała to towarzystwo. Potrzebujesz więcej dowodów !!!! ???? Ale za to szybka jestes w stosunku do Jacka. I nadal w tym brniesz. I wszystko w tym temacie.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: SPRAWA PW

Postprzez Jacek » So lis 08, 2014 16:53

Elżbieto- ja osobiscie Cibie nieznam. Dlaczego powodujesz aby Cibie znienawidzieć ?
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: SPRAWA PW

Postprzez Jacek » So lis 08, 2014 16:57

Widzisz- cały czas pijesz pod moim adresem, pomimo ze adresatem mojej wypowiedzi jest administracja strony a nie Witold, ktory zabiera głos w imieniu administracji. Cały czas czekam za Tomaszem i to cierpliwie. Ze wględu na szacunek dla Tomasza, z którym zakladałem ta strone, nie zrobie innego uzytku
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: SPRAWA PW

Postprzez Elżbieta » So lis 08, 2014 18:02

Jeżeli do nikogo nie udało Ci się wysłać pw, to dlaczego dostałeś ode mnie pw i odpowiedziałeś mi Dostałam przecież od Ciebie wiadomość.


Właśnie dzwoniłam do Tomka. Nie odpowiada. Kiedy tylko uda mi się z nim skontaktować, to przekażę mu Twoją sprawę.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: SPRAWA PW

Postprzez Jacek » So lis 08, 2014 19:01

Dzięki chociaż za tą informacje. Chociaż sam w tej chwili się zastanawiam o sens dalszego mojego działania na tej stronie, tracenie niepotrzebnie mojego zdrowia i nerwów. A także niemoznosc porozumienia sie w prostej sprawie, podczas nieobecnosci administratora strony. A mnie tylko zależało na odrobinie obiektywizmu, ze strony moderatora, który tradycyjnie poprzez swoje wypowiedzi stawał się coraz bardziej stronniczy, zamiast stac sie obiektywny wynajdywał pod moim adresem,ze to ja w moim poscie do adminsitracji ponoć kogoś sprowokowałem. Wystarczy poczytać jeszcze raz moj pierwszy mail, zeby zrozumieć. A tresć PW miałem własnie skierować do Tomasza w sprawie utraconego mojego telefonu, a co za tym idzie Jego numeru telefonicznego. Sam przyznaje ze strona Konfesyjni bez osobistej moderacji ze strony Tomasza niema sensu, bo wychodzą takie kwiatki jak obecnie.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: SPRAWA PW

Postprzez Jacek » So lis 08, 2014 19:05

OBECNIE W TEJ CHWILI MOJE PW DZIAŁA BEZ USTEREK - DZIWNE. JEDNAK CUDA SIE ZDAZAJĄ. Chciałbym tylko wspomnieć niektórym osobom,ze PW słuzy do przekazywania wiadomosci prywatnych, ktorych z racji oczywistych i regulaminowcych nie mozna oficjalnie publikować, i jest to rodzaj listu prywatnego, gdzie do dobrego tonu i kultury, należy nieujawnianie osobom trzecim. Przyznaje- ze sam otrzymałem nauczke ponownie od zycia, ze nienależy nikomu niestety ufać na tej stronie. A ze na PW piszemy różne tresci czasami krtytyczne, to niestety taki jest internet, i takie walory demokracji.
Ostatnio edytowano So lis 08, 2014 19:22 przez Jacek, łącznie edytowano 2 razy
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: SPRAWA PW

Postprzez Elżbieta » So lis 08, 2014 19:10

Może coś w komputerze CI nie działało. U mnie też różnie bywa.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wnioski i uwagi dot. forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron