Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

FORUM

Re: FORUM

Postprzez Witold » Wt paź 07, 2014 21:14

Pozdrawiam Jacku. Może kiedyś osiągnę twój poziom wypowiedzi i ogłady. Wiem jednak że czeka mnie dużo pracy :wink:
Witold
 
Posty: 654
Dołączył(a): Cz lis 29, 2012 23:17
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: FORUM

Postprzez Grzegorz » Wt paź 07, 2014 21:16

Jacek napisał(a):Plujesz zólcią frajerze, zeby z jednego krotkiego postu o zastoju na stronie - wykonac niuzasadniony atak pod czyims adresem. Zresztą z tego jestes znany wystarczy wspomniec twoje wypowidzi pod adresem Pochodnej. Gdzie byles, jak zesmy zakladali ta strone ?


Z Witoldem już wyjaśniliśmy sobie sprawę, nie żywię do niego urazy.

Apeluję o nieuleganie emocjom.

Przypominaj im (...) aby o nikim źle nie mówili, nie byli kłótliwi, ale ustępliwi, okazujący wszelką łagodność wszystkim ludziom.
Tyt 3, 1-2
Avatar użytkownika
Grzegorz
 
Posty: 1120
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2013 20:48
Lokalizacja: Warszawa
wyznanie: KEA
  

Re: FORUM

Postprzez Jacek » Wt paź 07, 2014 21:43

Zostałem zmuszony do uzycia ostrych słow pod adresem Witolda, poniewaz szanuje pewne honorowe zasady, jak nie ujawnianie prywatnej korespondencji jesli jestem adresatem, to swiadczy o dojrzałości i honorze. Atak przeprowadzony pod moim adresem, okazał sie zwykłą złosliwoscia, wrecz nieuzsadniony. Bo jak można mięc pretensje pod czyimś adresem, skoro stwierdza się namacalne fakty . Niestety- jest to dla mnie namacalny dowód dotyczący obecnego stanu polaksiego luteranizmu, czy protestantyzmu. Musicie miec swiadomosc, ze Polski KEA egzystuje min, dzieki finasowej pomocy głownie; Koscioła Szwecji /Svenska Kyrkan/ i niestety niemieckiego EKD. Niepotrzeba miec ekonomicznego wyksztalcenia, aby obliczyc ze parafie znajdujace sie w i wiekszosci w diasporze w Polsce , nie sa w stanie sie utrzymać, i gdyby nie pomoc z zagranicy z tych kosciolow ktorzy niektorzy gardza bylby to upadek i koniec. Zwrot majatku poewangelickiego w Polsce nie jest w stanie pokryc w 1/2 potrzeb polskiego koscioła.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Poprzednia strona

Powrót do Wnioski i uwagi dot. forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron