Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Shoutbox na stronie głównej.

Shoutbox na stronie głównej.

Postprzez Kubala95 » Śr paź 23, 2013 15:57

Witam, wiem że mamy zainstalowany na forum chacik, jak zauważyłem od dłuższego czasu mało kto z niego korzysta a to w sumie dobre narzędzie do pogawędek na luźne tematy. Może Tomaszu włączyłbyś go na stronie głównej ? Byłby bardziej zauważalny (nowi użytkownicy może nawet nie są świadomi istnienia tej funkcji) i myślę że wiele osób by z niego chętnie korzystało.
Kubala95
 
Posty: 326
Dołączył(a): So kwi 27, 2013 23:42
wyznanie: chrześcijanin
  

Re: Shoutbox na stronie głównej.

Postprzez Elżbieta » Śr paź 23, 2013 19:06

Czat był przecież już od dawna i zawsze w tym samym miejscu - trzeba tylko czytać :) a że nie nikt nie korzysta, to już całkiem inna sprawa.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Shoutbox na stronie głównej.

Postprzez Tomasz » Śr paź 23, 2013 22:31

Czat był już na stronie głównej i niezbyt dobrze to wyglądało. Nie miało to również przełożenia na ruch na czacie. Wejście na czat jest widoczne, jest też specjalny dział, gdzie można się umówić na spotkanie czatowe, ale nikt z tego nie korzysta. Wniosek z tego, że raczej czat nie jest potrzebny i nie wiem, czy jest wogóle sens, aby był na forum.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Wnioski i uwagi dot. forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron