Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Link do waszego forum na oficjalnej stronie KEA.

Link do waszego forum na oficjalnej stronie KEA.

Postprzez Kubala95 » Pt cze 07, 2013 21:08

Proszę mnie poprawić, jeśli się mylę, ale przeglądając tę stronę: http://luteranie.pl/strona_glowna/katal ... owych.html nie odnalazłem żadnego odnośnika do forum czy chociaż portalu Konfesyjni.pl. Powinniście chyba bardziej dbać o promocję, szczególnie, gdy swoje miejsce ma tam nawet chora Defragma. Konfesyjni to jedyne forum w Polsce dbające o tradycję luterańską i prawdziwą chrześcijańską moralność. Jeżeli czytelnicy będą znajdować link tylko do wspomnianych libertynów, to wyrobią sobie niekoniecznie prawdziwą opinię na temat wyznania augsburskiego i jego idei.
Kubala95
 
Posty: 326
Dołączył(a): So kwi 27, 2013 23:42
wyznanie: chrześcijanin
  

Re: Link do waszego forum na oficjalnej stronie KEA.

Postprzez Agnieszka Ostrowska-Fetera » Pt cze 07, 2013 21:45

Też uważam, że powinniśmy być bardziej widoczni jako portal w przestrzeni publicznej tym bardziej, że reprezentujemy konserwatywne i biblijne zarazem skrzydło polskiego luteranizmu.
Agnieszka Ostrowska-Fetera
 
Posty: 559
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 19:49
Lokalizacja: Tychy
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Link do waszego forum na oficjalnej stronie KEA.

Postprzez Jacek » Pt lip 05, 2013 15:11

Przyznaje racje Kubali 95. Tylko zstanawia mnie, dlaczego na oficjalnej stronie KEA promuje sie wlasnie DEfragme czyt. Degradacje ??
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  


Powrót do Wnioski i uwagi dot. forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron