Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Tomasz

Re: Tomasz

Postprzez Jacek » Pn wrz 24, 2012 21:09

Uzywaj swojego imienia Laura, czemu Usmiech ? Dobra- odblokuj jej. Nastepny raz jak bede ostro pisal to napisze po szwedzku nikt sie nie wykapuje co napisalem, mi ulzy, a reszta bedzie miala moralny spokoj :lol: Det ar bra ?
Ostatnio edytowano Pn wrz 24, 2012 21:12 przez Jacek, łącznie edytowano 1 raz
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Tomasz

Postprzez Laura » Pn wrz 24, 2012 21:10

Dobrze juz sie wyjasnilo i ja moge pisac u Was, ale chodzcie prosze do mnie.

Tomku moge na chwile dac tutaj adres mojego forum i jak Jacek przeczyta to skasujesz?

Jacku Usmiech to taki mily nick, a ze ja jestem mila :lol: to dlatego, ale mozecie mi zmienic na moje imie ;)
Laura
 
Posty: 134
Dołączył(a): N wrz 23, 2012 21:23
wyznanie: katolickie
  

Re: Tomasz

Postprzez Jacek » Pn wrz 24, 2012 21:16

Az mi teraz przykro ze Ciebie urazilem, musze walnac drinka :mrgreen:
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Tomasz

Postprzez Jacek » Pn wrz 24, 2012 21:20

Napisz- kto bedzie chcial to wejdzie. Ojcze administratorze udzielcie stosownego zezwolenia, na ujawnienie adresu, forum Laury, za pozytywna odpowiedz z gory dziekuje, Zawsze wiernie oddany Jacek, -Viking, i Inkwizytor strony
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Tomasz

Postprzez Laura » Pn wrz 24, 2012 21:21

Oj nic, zdarza sie Jacku, ja do pamietliwych nie naleze i ja Ciebie tez przepraszam za moje slowa. Obrazek

Nie pij prosze ;)
Laura
 
Posty: 134
Dołączył(a): N wrz 23, 2012 21:23
wyznanie: katolickie
  

Re: Tomasz

Postprzez Tomasz » Pn wrz 24, 2012 21:41

Jacek zaraz dostanie ostrzeżenie za naruszenie ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi :twisted:

Czas najwyższy zakończyć tą rozmowę, dzięki której wyjaśniliśmy sobie wszystko. Laura - czyli Usmiech (na marginesie - Laura to piękne imię) została przez trybunał inkwizycyjny posądzona o czary (tj. spamowanie) W związku z tym - przystąpiliśmy do "pławienia czarownicy" - czyli wrzucenia do rzeki z uwiązanym kamieniem (czyt. zablokowanie privów) Laura jednak (jak to czarownica :wink: ) wypłynęła, zatem rozpaliliśmy stos.
Przed samym stosem, Laura wyrzekła się czarta (czyt. spamowania) i pogodziła się z inkwizytorami.

... i żyli długo i szczęśliwie. Koniec. :lol:
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Poprzednia strona

Powrót do Wnioski i uwagi dot. forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron