Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Tomasz

Re: Tomasz

Postprzez Jacek » Pn wrz 24, 2012 20:43

Usmiech- Tomasz ma racje,on jako administrator musi dbac o przestrzeganie regulaminu strony. Jesli chcialas dac reklame swojej strony, to moglas to oficjalnie na stronie, a nie wysylajac na privy. Nie wolno w ten sposob prowadzic wrodzaju podjadzdowej reklamy.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Tomasz

Postprzez Laura » Pn wrz 24, 2012 20:47

OK nie wolno to nie wolno wysylac zaproszen, ale o tym trzeba bylo mi napisac, a nie wlazic w moje prywatne posty i kasowac to co napisalam - tego nie wolno robic !
Laura
 
Posty: 134
Dołączył(a): N wrz 23, 2012 21:23
wyznanie: katolickie
  

Re: Tomasz

Postprzez Laura » Pn wrz 24, 2012 20:48

Jacku ja tez jestem administratorem na moim wiekszym od tego forum i nigdy w zyciu nie zajrzalabym do cudzej prywatnej wiadomosci - tego nie wolno robic, prawo tego zabrania.
Laura
 
Posty: 134
Dołączył(a): N wrz 23, 2012 21:23
wyznanie: katolickie
  

Re: Tomasz

Postprzez Jacek » Pn wrz 24, 2012 20:52

Dobra- W imieniu wlasnym przepraszam za nieporozumienie, i za ostra wypowiedz, nie od przypadku mam ksywke Viking, i czasami nerwy mnie ponosza.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Tomasz

Postprzez Tomasz » Pn wrz 24, 2012 20:54

Treść spamującego priva została mi zgłoszona przez jednego z użytkowników. Jako administrator nie muszę wchodzić w niczyje konto i nigdy tego nie robię. Mogę jednak wykasować treść privów naruszających regulamin (bez wchodzenia w czyjś profil).

Przyznam się szczerze, że raczej myślałem iż mam do czynienia z robotem rozsyłającym spam niż żywym użytkownikiem, nie mniej dopóki tego nie wiem każdego muszę traktować regulaminowo - dlatego wysłałem priva z upomnieniem. Spamerzy to zakała wszystkich forów internetowych.

Natomiast zachowania Jacka muszę również stanowczo potępić i także zastosować środki regulaminowe. Niestety, ale regulamin obowiązuje wszystkich.

Bez przesady - "Usmiech" nie popełniła żadnego przestępstwa, a jedynie próbowała spamować na rzecz swojej strony co jest niezgodne z profilem i regulaminem naszego forum.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Tomasz

Postprzez Laura » Pn wrz 24, 2012 20:54

Jacku chodz do mnie na forum, my tam duzo o religii tez piszemy ;)

Podaj mi tutaj Twojego maila (bo przeciez mam odebrane prywatne wiadomosci ) i przesle Ci adres ;)
Laura
 
Posty: 134
Dołączył(a): N wrz 23, 2012 21:23
wyznanie: katolickie
  

Re: Tomasz

Postprzez Laura » Pn wrz 24, 2012 20:57

Tomku ja nie spamowalam, tylko grzecznie zapraszalam.....no a co do moich wiadomosci, to ktos je ogladal i wykasowal....

Ty Tomku tez moglbys pisac u mnie na forum, przeciez jezeli lubisz pisac to mozesz na kilku forach pisac.
Laura
 
Posty: 134
Dołączył(a): N wrz 23, 2012 21:23
wyznanie: katolickie
  

Re: Tomasz

Postprzez Jacek » Pn wrz 24, 2012 21:00

Nieporozumienie wyjasnione, ja niepotrzebnie wyskoczylem, teraz Tomasz mnie objedzie jja na przeprosiny musze znow postawic litr Finlandii, oj ciezkie jest zycie inkwizytora :mrgreen: Ale Tomasz jest przyzwyczajony do moich wystepow extra
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Tomasz

Postprzez Laura » Pn wrz 24, 2012 21:01

Jacek napisał(a):Nieporozumienie wyjasnione, ja niepotrzebnie wyskoczylem, teraz Tomasz mnie objedzie jja na przeprosiny musze znow postawic litr Finlandii, oj ciezkie jest zycie inkwizytora :mrgreen: Ale Tomasz jest przyzwyczajony do moich wystepow extra



Nie chcesz przyjsc do mnie na forum? Chodz, prosze ;)

No i nie pijcie alkoholu, bo alkohol to swinstwo. :lol:
Laura
 
Posty: 134
Dołączył(a): N wrz 23, 2012 21:23
wyznanie: katolickie
  

Re: Tomasz

Postprzez Tomasz » Pn wrz 24, 2012 21:06

Nie ktoś - tylko administrator czyli ja :) Jeszcze raz mówię, że ja nie muszę wchodzić w czyjś profil żeby wykasować treść priva, a treść ta została mi zresztą zgłoszona.
Twój priv został rozesłany do kilkunastu użytkowników forum, jego treść była reklamą strony w żaden sposób nie związanej z profilem naszego forum strony, dlatego nosiła znamiona spamu i została usunięta.
Jeżeli chcesz brać udział w naszym forum - to oczywiście zapraszam. Mogę także odblokować możliwość wysyłania privów pod warunkiem, że nie będą one wykorzystane do celów sprzecznych z naszym forum.
I jeszcze raz podkreślam, że nie "grzebię" w privach użytkowników - reaguje tylko i wyłącznie na skutek zgłoszenia.

Jak napisałem wcześniej - raczej sądziłem, że jesteś robotem rozsyłającym spam, a nie żywym użytkownikiem.

Ale Tomasz jest przyzwyczajony do moich wystepow extra


Tak, ale kiedyś moja cierpliwość się skończy i po prostu urwę Ci głowę :lol:
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wnioski i uwagi dot. forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron