Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Tomasz

Tomasz

Postprzez Laura » Pn wrz 24, 2012 19:33

Tomasz ja juz nie potrzebuje prywatnych wiadomosci, ale zrobiles blad blokujac mi je, bo przeciez tam moglam Ci odpowiedziec, a nie tutaj.

Mozesz przyjsc na moje forum (u mnie jest wiecej uzytkownikow niz u Ciebie) i zapraszac sobie mozesz kogo chcesz, bo ludzie na forum nie sa niczyja wlasnoscia i moga pisac na kilku forach, jezeli maja na to ochote....

Pozdrawiam wszystkich. :lol:

Laura
Laura
 
Posty: 134
Dołączył(a): N wrz 23, 2012 21:23
wyznanie: katolickie
  

Re: Tomasz

Postprzez Tomasz » Pn wrz 24, 2012 19:53

Zacytuję regulamin:

§ 2. Celami Forum jest propagowanie pobożności ewangelickiej opartej na czystej wykładni Pisma Świętego zawartej w Księgach Symbolicznych Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego, pogłębianie wiedzy religijnej, rozważanie Pisma Świętego oraz wymiana poglądów w tematach związanych z religią chrześcijańską. Nie komentujemy spraw personalnych i administracyjnych Kościoła


§ 16. Posty nie mogą zawierać:
(...)
7. Treści reklamowych.
(...)
9. Innych treści stojących w sprzeczności z celami niniejszego Forum.


§ 17. Każdy z zarejestrowanych użytkowników może korzystać z możliwości komunikacji z innymi użytkownikami przy pomocy „chata” oraz prywatnych wiadomości tzw. „privów”. Do wypowiedzi na chacie oraz treści privów mają zastosowanie postanowienia § 13, 15 i 16 niniejszego regulaminu.
§ 18 O każdym przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu użytkownicy winni poinformować administratora lub moderatorów poprzez zgłoszenie postu naruszającego Regulamin.
§ 19. Administratorzy i moderatorzy Forum nie ingerują w korespondencję prywatną użytkowników, jednakże w przypadku o którym mowa w § 18 - każdy użytkownik może również zgłosić administratorowi i moderatorom treść „priva” naruszającego regulamin.



Nie piszę na forum o naruszeniach na privie, ale jeżeli temat został "upubliczniony", to wyjaśniam że otrzymałem zgłoszenie takiego naruszenia i podjąłem działania zgodnie z regulaminem, blokując możliwość wysyłania privów.

Na Twoim forum możesz mieć tylu użytkowników ilu chcesz i robić co chcesz, ale to jest strona o ściśle określonym profilu i ustalonych zasadach, których każdy użytkownik musi przestrzegać.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Tomasz

Postprzez Jacek » Pn wrz 24, 2012 20:03

Pogonic i zablokowac !!!!!!, bo inaczej uzyje publicznie niecenzuralnych slow.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Tomasz

Postprzez Tomasz » Pn wrz 24, 2012 20:05

Jacku - jeżeli użyjesz publicznie niecenzuralnych słów - to Tobie się oberwie :wink:
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Tomasz

Postprzez Laura » Pn wrz 24, 2012 20:20

Tomasz wspolczuje Ci ze masz takich uzytkownikow jak Jacek , (...)
zgłoszenie naruszenia regulaminu na korespondencji prywatnej zostało przyjęte - podjęto działania regulaminowe
Tomasz
Laura
 
Posty: 134
Dołączył(a): N wrz 23, 2012 21:23
wyznanie: katolickie
  

Re: Tomasz

Postprzez Jacek » Pn wrz 24, 2012 20:26

Nie lubie jak ktos na priva sobie robi jaja, i kpiny !!! to wszystko na ten temat. Jak nie wiesz do czego sluzy ta strona, to nie rejestruj sie. Juz wczesniej ostrzegalem administratora, ze tego typu prowokacje moga nastapic
Ostatnio edytowano Pn wrz 24, 2012 20:29 przez Jacek, łącznie edytowano 1 raz
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Tomasz

Postprzez Laura » Pn wrz 24, 2012 20:28

Jacek napisał(a):Nie lubie jak ktos na priva sobie robi jaja, i kpiny !!! to wszystko na ten temat


Sorry a kto sobie robil na privie kpiny, bo ja nie.... I nie moge odpisac Ci na wiadomosc, bo Tomasz odebral mi mozliwosc pisania prywatnych wiadomosci.

Usmiech - Laura.
Laura
 
Posty: 134
Dołączył(a): N wrz 23, 2012 21:23
wyznanie: katolickie
  

Re: Tomasz

Postprzez Jacek » Pn wrz 24, 2012 20:30

Otrzymalem pusta wiadomosc bez tekstu, wiec pomyslalem ze robisz sobie kpiny
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Tomasz

Postprzez Laura » Pn wrz 24, 2012 20:35

Jacek napisał(a):Otrzymalem pusta wiadomosc bez tekstu, wiec pomyslalem ze robisz sobie kpiny


Ja wyslalam do Ciebie zaproszenie na moje forum, zadnej pustej wiadomosci nie wysylalam, bo i po co?
Laura
 
Posty: 134
Dołączył(a): N wrz 23, 2012 21:23
wyznanie: katolickie
  

Re: Tomasz

Postprzez Laura » Pn wrz 24, 2012 20:38

O nieladnie Tomasz ! Sprawdzilam to co Jacek mowi i On ma racje, wlazles Tomasz do moich prywatnych wiadomosci, wykasowales to co napisalam i wstawiles x-sy .

Tomasz to jest karalne, Ty nie mozesz wlazic do cudzych wiadomosci, to jest zabronione ! Mam to zglosic? !
Laura
 
Posty: 134
Dołączył(a): N wrz 23, 2012 21:23
wyznanie: katolickie
  

Następna strona

Powrót do Wnioski i uwagi dot. forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron