Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Do Administratora

Do Administratora

Postprzez Kazimierz » Cz sie 16, 2012 11:25

Proszę rozważyć o umieszczeniu w w którymś z działów takiego tytułu_"Refleksja na dziś",gdzie kto by chciał przedstawił by swoją krótka refleksję.Np.Moja refleksja na dziś byłaby taka-kochany Ojcze dziękuję Ci za ten przepięknie stworzony świat,który jest tylko cieniem wieczności.Idę do sklepu,przyjemne ciepło,słoneczko.Ludzie tacy uśmiechnięci-Dzień dobry,Dzień dobry....,śpiew ptaków.
Przyjdż Panie Jezu rychło,przyjdż.
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Do Administratora

Postprzez Tomasz » Cz sie 16, 2012 15:41

Dobry pomysł :). Uważam jednak, że nie ma potrzeby tworzenia nowego działu czy poddziału. Proponuję, aby rozważania zamieszczać w dziale "Modlitwa - nasz oręż" - "Codzienne intencje" w jednym wątku o tyle jak zaproponował Kazimierz - czyli ""Refleksja na dziś". Zakładam zatem taki wątek i jako pierwszy post zamieszczam refleksję Kazimierza.

PS

Widzę, że mamy w osobie Kazimierza przedstawiciela nurtu pietystycznego :) Takich osób brakuje nam na forum, bowiem bardzo potrzebne jest również takie pozytywne podejście i zwykłe codzienne świadectwa wiary.
Rozmawiamy tutaj o liturgii, prawie, teologii, rzucamy "inkwizytorskie gromy" i w tym ferworze walki brakuje nam czasu na chwilę refleksji i radości z każdego dnia jaki otrzymujemy od Pana.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Do Administratora

Postprzez Kazimierz » Wt sie 21, 2012 10:08

Istotnie Pietyzm,przynajmniej w tym zakresie co jest mi znany z wykładu historyka mgr.Oczkowskiego jest bardzo bliski mojemu sercu.
Radujcie się w Panu,zawsze się radujcie-pisał ap.Paweł.
Wszystko co mamy to mamy od naszego Ojca i przede wszystkim to On chce naszej z nim relacji,no i żebyśmy się w Nim radowali.
A w pierwotnym kościele wszyscy się spotykali,wielbili Pana,przysięgali Bogu.........,i jak oni się miłują się-napisał konfident :D
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Do Administratora

Postprzez Kazimierz » Wt sie 21, 2012 10:57

Cy jeśli mój post zostanie usunięty to będę o tym w jakiś sposób wiedział,ponieważ szukam wczorajszego mojego postu.
Nie kwestionuje usuwania.To jest pytanie czysto techniczne - sory,znalazłem
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Do Administratora

Postprzez Tomasz » Wt sie 21, 2012 14:23

Post lub jego częściowa treść mogą zostać usunięte tylko w przypadku, gdy narusza on regulamin. Fakt ten jest zawsze uwidoczniany poprzez stosowną uwagę czynioną przez moderatora lub administratora. Ponadto usunięta treść jest zawsze archiwizowana, aby mogła zostać ewentualnie odtworzona.
Częściej zdarza się, że posty są przenoszone do innych działów - zgodnie z podziałem tematycznym, co miało miejsce w przypadku bodajże dwóch postów Kazimierza. Nadmieniam jednocześnie, że każdy użytkownik może bardzo szybko odnaleźć wszystkie napisane przez siebie posty korzystając z wyszukiwarki lub wchodząc w swój profil.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Wnioski i uwagi dot. forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości