Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Wolnośc wypowiedzi na forum Konfesyjni.

Re: Wolnośc wypowiedzi na forum Konfesyjni.

Postprzez Dredd » So kwi 21, 2012 15:30

Jacku, chyba mnie trochę nie zrozumiałeś. Nie wydaję opinii nie znając sprawy. Nie znam sprawy i nie wydaję opinii co do niej, a co do tego w jaki sposób się wypowiadasz w założonym przez Ciebie, niniejszym temacie. Co do tematu Bronisława Sztuchlika to nie wiem gdzie ten temat znaleźć.
Dredd
 
Posty: 176
Dołączył(a): Pn lut 27, 2012 11:58
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
  

Re: Wolnośc wypowiedzi na forum Konfesyjni.

Postprzez Wojtek » N kwi 22, 2012 17:33

Jacku, prosiłem Pana już żebyś przesłał link na pw z wypowiedziami niestosownymi wobec Pana. Niestety nie jesteśmy moderatorami na pełny etat i pewne rzeczy nam umykają, za co bardzo mocno i szczerze przepraszam.

I tak, każdy mój pogląd w istotnych kwestiach staram się skonfrontować z Pismem Świętym. Mi taka postawa nie kojarzy się z ŚJ, a z Panem Jezusem, który mówi, iż nie samym chlebem człowiek żyje, a każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych. Nie żywię do Pana urazy, dokładnie tę samą procedurę zastosowałbym wobec każdego innego użytkownika.

Pozdrawiam z chrześcijańską miłością.
Wojtek
 
Posty: 264
Dołączył(a): Śr lip 28, 2010 23:25
wyznanie: KE-A
dyplomy: 1
  

Re: Wolnośc wypowiedzi na forum Konfesyjni.

Postprzez Jacek » N kwi 22, 2012 17:46

Tak- tylko przeważnie zauważa sie aktywnosc moderatorow w stosunku do mojej osoby, mam wiele przykladow. A zdrugiej strony nie zauważa się ataku pod moim adresem. Kiedy probuję udowdnić coś w swojej obronie, jedna osoba oskarża mnie o sączenie jadu, a inna ponieważ miałem swoje osobiste zdanie na temat ekumenizmu, o probę rozbijania jedności KEA i wtrącanie się we wnętrzne sprawy kościoła :lol: :lol: . Ja nic nie poradzę na to że ktoś tak to odczytuje, jedni mogą to pojąc inni mają trudności, jedni są otwarci drudzy maja naturę sekciarską, z syndromem oblężonej twierdzy.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Wolnośc wypowiedzi na forum Konfesyjni.

Postprzez Tomasz » N kwi 22, 2012 18:02

Jacku - bardzo proszę Cię, abyś odstąpił tutaj od jakiś "spiskowych teorii". Nikt tutaj nie ma Twojej osoby na "celowniku" jak może przypuszczasz. Wszyscy są traktowani jednakowo i tak jak powiedział Wojtek - jeżeli coś umknie moderacji zawsze można to zgłosić.
W wielu sprawach zgadzam się z Twoimi poglądami. Nie zawsze jednak zgadzam się z formą w jakiej je wyrażasz. Powtarzałem to już zresztą wielokrotnie.
Przyjaciele - proszę Was nie traćmy czasu i energii na niepotrzebne spory.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Wolnośc wypowiedzi na forum Konfesyjni.

Postprzez Bronisław Sztuchlik » Wt kwi 24, 2012 21:32

Jacku.
Bądż tak uprzejmy i przestań szastać moim nazwiskiem w swoich, nie wiadomo czego dociekających postach. Byliśmy na tym Forum przez jakiś czas sojusznikami. Niestety sam to zaprzepaściłeś.Swoimi wpisami sam mnie sprowokowałeś. W czym Cię uraziłem? Jeżeli pernamentnie czynisz aluzje do mojej, jedynej na Twój temat wypowiedzi, to znaczy, że jesteś zapatrzony w swoje "Ego", którego nie wolno naruszać. Wybacz, ale mój post, który Cię uraził był wyłącznie odpowiedzią na Twoje zachowanie się wobec mnie. Za to zostałem upomniany przez Tomka i przyznaję-miał rację. Nasze prywatne przepychanki czy to na privie, czy w e-meilach powinny być naszymi, prywatnymi, poza tym Forum sprawami. Ja zamilknąłem.Niezależnie od tego nie obraziłem się na Ciebie i jestem nadal otwarty na dyskusje z Tobą na Forum w duchu braterskiej, przyjacielskiej atmosferze.
Nie życzę sobie jednak, abyś w dochodzeniu tutaj jakichkolwiek swoich "racji" posługiwał się moim pełnym nazwiskiem i imieniem. Ja uczestniczę otwarcie na Forum, bez używania Nicka. Jeżeli uważasz, że we wszystkich postach masz bezwzgłlędną rację, uczyń to samo.Oczywiście zgodnie z regulaminem masz takie, a nie inne prawo. Najpierw jednak spróbuj znależć antidotum na jad, który jednak po częsci u Ciebie występuję, jak zauważyli inni Użytkownicy Forum.Skończmy prowadzić harcerskie podchody, bo nie my jesteśmy najważniejsi w naszych wypowiedziach, lecz to, co ma nam przyświecać-terażniejszość i przyszłość naszego KEA w duchu Staroluteranizmu.
Bronisław Sztuchlik
 
Posty: 155
Dołączył(a): Cz lut 03, 2011 22:06
Lokalizacja: Studzionka
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Wolnośc wypowiedzi na forum Konfesyjni.

Postprzez Jacek » Śr kwi 25, 2012 08:07

Właśnie Bronisławie przypomnij sobie odczego to się zaczęło przypomnieć ? - Prywatna rozwowa telefoniczna na lini, w celu wyjasnienia sobie spraw, po wyjasnieniu przyznanłeś mnie racje, co nie przeszkodziło Tobie na drugi dzień zarzucić mi nie swtorzone rzeczy wykorzystując prywatną rozmowe telefoniczną. Napierw przytakujesz tak tak a zachwile robisz odwrotnie.. Wyskakujesz jak przysłowiowy Filip z konopi, dowód ? proszę- słowna napaść na Pastora Aleksandra, niczym nie uzasadniona, czego ja bym się w życiu nie odważył zrobić. Pamiętasz Bronisławie jak zadałem kiedyś Tobie pytanie telefonicznie ? a mianowicie ; Co zrobisz jak w KEA zaczną ordynować kobiety i udzielać sluby homo ? odpowiedz Twoja to wtedy z cała parafia bysmy wystapili z KEA, ponieważ jesteśmy bardzo zżyci, a na drugi dzien w perfidny sposób zarzucasz mi probe rozbijania koscioła !!!!!, czego dałeś wyraz publicznie. Probe obrony swojej racji nazywasz sączeniem jadu, a to przepraszam slogan po PRL ?, bo o ile wiem ten słownik w postaci urzywania słowa jad , jest bardzo popularny w sektach, dla osob majacych własne zdanie i ocene. A to że urzyłem Twojego nazwiska i imienia , było spowodowane, interwencja z mojej strony u administratora Konfesyjni, wobec Twojej wypowiedzi. To jak miałem Twoją osobę określić 3475. ? Tak masz racje, jesli nierozumiesz pewnych spraw, Bronisławie to powstrzymaj sie od komentarzy, bo Twoje pojawienie sie od czasu do czasu, więcej wnosi zamieszania przez jeden wpis na przysłowiowy kwartał. Na luteranie -forum zostałeś przecież zbanowany. pomimo to ze ja tez pod nikiem probuję tam działac, i jestem atakowany, ale widocznie ciebie tam negatywnie ocenili. I na koniec Twój post na ktory odpowiadam jest jawnym dowodem, ze nie potrafisz prywatnie przedzwonic telefonicznie chociazby w celu wyjasnienia sytuacji, ale uwazam ze obejetnie jaka dyskusja by to nie była na drugi dzień i tak ustawisz to wg. własnego widzimisię. Pozdrawiam. Lecz aby Ciebie uspokoić jest to moj ostatni wpis na tej stronie, nie mam ani inetersu tutaj zabierać glos ani stawać w niczyjej obronie. Widocznie jesteś bardziej szlechetniejszy odemnie, więc ustępuje Tobie miejsca, zebyś mogł zabłysnąc swoimi wypowiedziami. NA KONIEC. POZDRAWIAM, I BEZ USŁYSZENIA.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Wolnośc wypowiedzi na forum Konfesyjni.

Postprzez Dredd » Śr kwi 25, 2012 08:41

Wolność, wolnością, ale to się robi trochę niesmaczne :(
Dredd
 
Posty: 176
Dołączył(a): Pn lut 27, 2012 11:58
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
  

Re: Wolnośc wypowiedzi na forum Konfesyjni.

Postprzez Jacek » Śr kwi 25, 2012 09:51

I to bardzo niesmacznie kolego Dredd. Jak byś się Pan poczuł gdyby ktoś ujawnił Pana korespondencję zarowno telefoniczna, jak i na priva , i wykorzystał przeciwko Panu, na dodatek w zlym świetle pomijając tajemnice korspondencji. Jak Pan nazwie takich ludzi, ? pomimo że napawaja obrzydzeniem. Ze w biały dzień, kiedy ktoś zarzuca mnie publicznie, nieprawdę w oszczerczy sposób, a pewne czynniki reaguja po paru dniach, i to po mojej inetrwencji, i jeszcze tłumacząc że to nie tak o to chodziło ?. A więc tamta osoba nie saczy jadu ? tylko dyżurny awanturnik- Jacek przyszedł rozbijać krainę szczęsliwosci, mając czelnośc bronić swoich racji, i mając czelnosc poddawać niektore posuniecia moderatorów, bo inaczej lukrowano-perfumowana strona straci na autorytecie. Proszę kolego Dredd- Chcę obecnie opuścic stronę i to bezpowrotnie, niemam tutaj zadnego interesu, nikt mi za to nie płaci nawet przemysł faramceutyczny - za sączenie jadu potrzebnego do produkcji lekarstw :lol: . I nie chcę więcej odpowiadać nikomu, i na żeden temat. Pozdrawiam Pana poraz ostatni.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Wolnośc wypowiedzi na forum Konfesyjni.

Postprzez Dredd » Śr kwi 25, 2012 10:40

Jacek napisał(a):I nie chcę więcej odpowiadać nikomu, i na żeden temat. Pozdrawiam Pana poraz ostatni.

A to szkoda, bo odnośnie merytorycznej strony niniejszego forum wnosił Pan wiele istotnego. Pozdrawiam, przynajmniej z mojej strony mam nadzieję, że nie po raz ostatni.
Dredd
 
Posty: 176
Dołączył(a): Pn lut 27, 2012 11:58
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
  

Re: Wolnośc wypowiedzi na forum Konfesyjni.

Postprzez Jacek » Śr kwi 25, 2012 14:16

Niestety kolego Dredd- Jak wspomniałem jestem człowiekiem impulsywnym, nie lubie miernoty, i zasciankowosci, to wynik mojego pobytu w Szwecji. Pragne wykorzystac jeszcze termin 24 godzin do likwidacji mojego konta, aby Panu zwrocić uwagę na nieprawidłowosci na stronie. Drogi Panie Dredd nie znam Pana osobiscie, tak samo Pan nie zna mnie, ale gwarantuje Panu, ze nie posiadam charakteru awanturniczego wręcz przeciwnie, nienawidzę obłudy, hipokryzji. cenię ludzi ktorzy mają coś do przekazania nawet w formie ostrej , ale bez wulgaryzmow. Zarejestrowałem się nawet na Frondzie KRK , gdzie nie ukrywam swoich przekonan, staroluteranskich wysokokoscielnych i konserwatywnych, podałem swoj prywatny E-Post, w przypadku gdyby ktoś bezpodstawnie chciał mi dowalić na stronie. Zaznaczyłem ze jestem przeciwnikiem ekumenizmu. I owszem otrzymałem - Ale niech mi Pan wierzy, posty przyszły pozytywne, nawet od tradycjonalostow katolickich, za to ze nie ukrywam swoich przekonan, i jestem im wierny, nikt nie nazwał mnie heretykiem, lecz o dziwo powiedzieli niech kazdy zmierza swoja stroną, a ocene pozostawmy samemu Bogu. Byłem zdumiony- pomimo że w wielu kwestiach nie zgadzam się z nimi.. Cenię administarotaora Tomasza z pewnych względow ale nie dlatego zeby się przypodobać administratorowi, bo pisanie na stronie Konfesyjni, nie jest mi potrzebne do zycia, ani nie obchodza mnie juz bynajmniej dalsze losy strony Konfesyjni. Bo niektorzy już osądzali mnie o rozne proby rozbijania i wtrącania sie w ich sprawy wenetrznych, jezeli było to po nie ich myśli. Zyczę Panu aby stał się Pan trzeżwym obserwatorem strony, i pochopnie nie osadzał od cci i wiary danej osoby. Dałem na stronie przykład Dawida, ktorego na koncu zniszczono tylko dlatego, ze miał swoje poglądy/ultra-konserwatywne jako protestant,, nie pasujace do poprawnosci politycznej strony. Proszę Pana niestety wiekszej sprzecznosci pogladow na tej stronie jeszcze nie widziałem np. Z jednej strony obrona tozsamosci staroluteranskiej, aby z drugiej strony pochwalać ekumenizm czyli dązenie do jednosci, jedzmy dalej, niektorzy krytykowali wysokokoscielnosc jako przyblizenie się do KRK, ale z drugiej strony ochoczo uczestniczyli we wspolnych modlitwach z KrK. Rozmumie Pan cos z Tego ? bo ja wcale ? Niech Pan wejdzie na stronę Synodu Missourii Wittenberg Trail. us. To jest strona staroluteranska. Nich mi Pan znajdzie choć jeden post o ekumenizmie, lub innym kosciele, to wyslylam na Pana adres drogi koniak. Pozdrawiam. Jacek
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wnioski i uwagi dot. forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron