Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Wolnośc wypowiedzi na forum Konfesyjni.

Re: Wolnośc wypowiedzi na forum Konfesyjni.

Postprzez Tomasz » Cz kwi 26, 2012 10:13

Alez oczywiscie ze jest zwiazana z Synodem Missourri- proszę sie znimi skontaktować, i nie widziałem aby poruszane były kwestie innych kosciolow, wyznan więc prosze nie wprowadzac ludzi w bląd , tyle razy mowie jesli niema sie rozeznania, to chociaz proszę o kontakt z moderatorem Jakubem


Raz piszesz, że jest "stroną LCMS" a teraz że "jest związana". Jacku - sam się już gubisz. "Związana" oczywiście może być - tak samo jak my jesteśmy związani z KEA, ale nie jesteśmy "stroną KEA".
Jak sam widzisz, na tamtej stronie są poruszane kwestie innych kościołów i znowu wyszło, że nie masz racji. Kontakt z Jakubem oczywiście mam i sam może się tutaj wypowiedzieć. Twojej wersji raczej nie potwierdzi.

Co do Dawida to doskonale pamietam, i rozumiem Ciebie ze wszelkimi sposobami ratujesz honor strony, bo masz takie prawo.


Co do Dawida, to muszę zdecydowanie stwierdzić po raz kolejny, że piszesz nieprawdę. Każdy może dotrzeć do postów Dawida na tym forum (wystarczy skorzystać z wyszukiwarki) i przekonać się o tym naocznie. Naprawdę nie wiem z jakiego powodu uparłeś się, aby koniecznie nas zdyskredytować.

Proszę nie odwracaj kota ogonem, a kto tu chce zając Twoje stanowisko - administratora ?


Jacku - czy Ty wogóle czytasz co napisałem. Zaproponowałem Ci, że założę inną stronę, której sam zostaniesz administratorem i będziesz mógł ją prowadzić w/g swojego uznania.

Pokornie przyjął ostrzezenie , a jakby śmiał inaczej ?- stojac przed obliczem Swiętej Moderacji


Mam nadzieje ze w koncu zakonczymy ten cyrk sprarwiedliwych . Ale dopiero sie zacznie na moj temat jak wygasnie moje kont


Jeżeli już to "Świętej Inkwizycji", która właśnie straciła już cierpliwość i kończy ten bezsensowny cyrk. I nie wiem na jakiej podstawie sądzisz, że "coś się ma zacząć" - raczej się skończy. Zamykam wątek.

I jeszcze jedno :

Acha- Panie Wojciechu- priva jest traktowany, jako list osobisty do danej osoby poufny. I osoba na poziomie nie ujawnia osobie trzeciej. Po drugie walka z krytycznymi uwagami dotyczącymi moderacji, nie polega na wyłaczaniu dostepu do priva na stronie,


Jeżeli już sam pochwaliłeś się złamaniem regulaminu w korespondencji prywatnej - to oczywiście potwierdzam, że dwa dni temu zablokowałem Ci możliwość wysyłania privów.
Więcej szczegółów podać nie mogę, bowiem dotyczą one korespondencji prywatnej. Przytoczę tylko fragment regulaminu:

§ 24. Celem zapewnienia przestrzegania niniejszego Regulaminu Administratorzy i moderatorzy Forum mają prawo stosowania wobec użytkowników dopuszczających się tych naruszeń następujących sankcji :
1. Napomnienia osobistego (poprzez wiadomość prywatną)
2. Ostrzeżenia publicznego (którego udzielenie jest odnotowane w widocznym dla wszystkich profilu użytkownika)
3. Zablokowania możliwości wysyłania korespondencji prywatnych.
4. Banu na czas określony.
5. Usunięcia z Forum i banu na czas nieokreślony.
§ 25. W przypadku naruszeń regulaminu w treści korespondencji prywatnej stosuje się tylko § 24 pkt. 1 i 3.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Poprzednia strona

Powrót do Wnioski i uwagi dot. forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości