Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Zaginięcie postu

Zaginięcie postu

Postprzez Jacek » Pn lut 27, 2012 21:14

Zgłaszam zaginięcie jednego postu, dotyczył podsumowania wypowiedzi. Czekam na wyjasnienie.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Konwertyto- Dlaczego wybrałes Luteranizm a nie Kalwinizm

Postprzez Tomasz » Pn lut 27, 2012 21:29

Sprawdziłem logi. Żaden z moderatorów nie usuwał tutaj postu. Obserwuje dzisiaj forum dosyć systematycznie i również nie widziałem, aby pojawił się jakiś nowy post Jacka.
Jeżeli coś pisałeś i nie pojawiło się na forum - to przyczyny mogą leżeć po stronie połączenia sieciowego.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Konwertyto- Dlaczego wybrałes Luteranizm a nie Kalwinizm

Postprzez Elżbieta » Pn lut 27, 2012 23:36

Muszę powiedzieć, że mi też się kilka razy takie coś zdarzyło :(
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Zaginięcie postu

Postprzez Tomasz » Pn lut 27, 2012 23:47

W przypadku Eli również szczegółowo sprawdzałem wówczas logi forum i serwera. Nie było śladu, aby post został faktycznie zapisany. Wniosek z tego, że nie "dotarł" do serwera. Przyczyny mogą tutaj leżeć po stronie połączenia sieciowego danego komputera. Mnie osobiście nigdy taka sytuacja się nie zdarzyła, a wchodziłem na forum z różnych komputerów i na różnych sieciach. Czasami może to być również nieuwaga użytkownika i np. kliknięcie w "anuluj" zamiast "wyślij".
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Wnioski i uwagi dot. forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron