Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Niezwykła inicjatywa ks. Jana Byrta

Niezwykła inicjatywa ks. Jana Byrta

Postprzez Tomasz » Śr kwi 27, 2011 21:09

Chciałbym wszystkich gorąco zachęcić do udziału w projekcie zainicjowanym przez ks. Jana Byrta z Parafii w Szczyrku.
Pomysłodawca poszukuje 500 kierowców, którzy odważyliby nakleić na swoim samochodzie werset ze Słowa Bożego (ten szczególny miecz, który nie zadaje ran cielesnych, lecz powoduje poruszenie serca) i "wozić" go co najmniej do 2017r. Ks. Byrt zdaje sobie sprawę, że ten pomysł może nie być łatwy do zrealizowania, ponieważ Słowo Boże zobowiązuje do bezpiecznej i szlachetnej jazdy. Niemniej jednak liczy, że znajdą się chętni.

Obrazek

Szczegóły tutaj http://www.luteranie.pl/pl/index.php?D=3554

Ja już się zgłosiłem :)
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Niezwykła inicjatywa ks. Jana Byrta

Postprzez Elżbieta » Śr kwi 27, 2011 22:25

Ja też bym się z chęcią zgłosiła, ale niestety nie mogę :
1. nie mam samochodu
2. nie mam prawa jazdy

Ale może są jakieś naklejki na rower?
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Niezwykła inicjatywa ks. Jana Byrta

Postprzez Tomasz » Pt maja 06, 2011 23:46

Trudno - musisz się poświęcić dla idei. Rób szybko prawo jazdy i kupuj samochód :wink:

Chciałbym poinformować również o innej inicjatywie ks. Jana Byrta :http://www.wiadomosci24.pl/artykul/w_ogrodzie_reformacji_w_szczyrku_zasadzono_cisy_193718.html
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Ogłoszenia i komunikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron