Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Życzenia Wielkanocne

Życzenia Wielkanocne

Postprzez Bronisław Sztuchlik » Cz kwi 21, 2011 16:04

Drogie Siostry i Drodzy Bracia w Jezusie Chrystusie.
Drodzy Użytkownicy Forum-Konfesyjni.
Jutro jest Wielki Piątek-Dzień Pamięci złożenia Ofiary przez Samego Boga w Synu swoim, Jezusie, Chrystusie za nasze grzechy. Za nic z naszej strony, darmo z Jego Łaski, z miłości do nas.Niechaj ten dzień będzie dla nas dniem skupienia, bez rozpamiętywania krzywd uzyskanych od innych. Jest to preludium Wielkiej Nocy.Gdyby Chrystus nie umarł za nas i nie Zmartwychwstał, nie było by pokonania śmierci, a co za tym idzie uzyskania naszego Zbawieniia
i Życia Wiecznego.
Nikt z nas nie jest bez win.Jeżeli Ktokolwiek na Tym Forum czuje się obrażony treścią moich postów uprzejmie proszę o Wybaczenie.
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragnę tą drogą Wszystkim Siostrom i Braciom,Szanownym Koleżankom i Kolegom Forum -Konfesyjni złożyć jak najserdeczniejsze życzenia : Błogosławieństwa Bożego i Jego dalszej Łaski na każdy, następny dzień ,Pokoju Ducha, Zdrowia, Szczęścia i Radości z Tego, Co Bóg nam przez Te Święta na co dzień daje.
Bronisław Sztuchlik
 
Posty: 155
Dołączył(a): Cz lut 03, 2011 22:06
Lokalizacja: Studzionka
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Życzenia Wielkanocne

Postprzez Tomasz » Cz kwi 21, 2011 22:18

Dziękujemy Drogi Bracie za złożone życzenia. Muszę przyznać, że ubiegłeś administrację Forum, która właśnie przygotowywała zamieszczenie życzeń świątecznych - co teraz czynimy:


„Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny”

Niech te słowa Ewangelii Jana, które znajdziemy również w naszych kalendarzykach „Z Biblią na co dzień” przypisane do dnia Wielkiego Piątku, wprowadzą nas w refleksję nad wielkim zbawczym dziełem, jakie dokonał dla każdego z nas Bóg poprzez śmierć krzyżową naszego Pana Jezusa Chrystusa. Uklęknijmy pod krzyżem Zbawiciela i wyznajmy jak nasz reformator ks. Marcin Luter – „Panie – jestem Twój – zbaw mnie”. Niech radosna wieść o zmartwychwstaniu, którą obwieszczą kościelne dzwony w niedzielny poranek przeniknie nasze życie i umocni w wierze.

W imieniu wszystkich współpracowników Portalu” Konfesyjni.pl” składam naszym Użytkownikom jak również gościom odwiedzającym naszą stronę serdeczne życzenia wszelkich Błogosławieństw Bożych z okazji nadchodzących Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.


Obrazek
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Życzenia Wielkanocne

Postprzez Wędrowiec » So kwi 30, 2011 18:47

Co prawda znowu dawno mnie nie było, gdyż dużo wszelakiej pracy mam ostatnio, to jednak chociaż teraz pragnę podziękować za wszelkie życzenia na okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
Życzę wszystkim jak najdłuższego radowania się. Alleluja!
Wędrowiec
 
Posty: 330
Dołączył(a): Śr sty 19, 2011 16:25
Lokalizacja: Polska
wyznanie: Rzymskokatolickie
dyplomy: 2
  


Powrót do Ogłoszenia i komunikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron