Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Nowy moderator Maksymilian

Nowy moderator Maksymilian

Postprzez Aleksander » So wrz 08, 2018 19:55

Z radością chcę poinformawać wszystkich forumowiczów, że do zespołu moderatorów dołączył Maksymilian. Jest on na forum od naprawdę długiego czasu. Zawsze dzielnie bronił prawdy Ewangelii. Chętnie wyrażał chęć pomocy. Przez cały ten czas wykazał się ciepliwością i wytrwałością. Jestem przekonany, że będzie wielkim wsparciem w szerzeniu prawd Ewangelii wyrażonych w księgach wyznaniowych Luteranizmu.
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: Nowy moderator Maksymilian

Postprzez Grzegorz » So wrz 08, 2018 20:09

Tylko żeby mnie nie ekskomunikował ;) Witaj w drużynie, Maks!
Avatar użytkownika
Grzegorz
 
Posty: 1120
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2013 20:48
Lokalizacja: Warszawa
wyznanie: KEA
  

Re: Nowy moderator Maksymilian

Postprzez Elżbieta » N wrz 09, 2018 08:18

Witaj :)
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Nowy moderator Maksymilian

Postprzez Maksymilian » Pn wrz 10, 2018 18:54

Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Dziękuję bardzo za powitanie, mam również nadzieję, że współpraca i wspólne rozważania nad Słowem na tym forum będą umacniać wspólnotę tych, których Prawda Słowa przemieniła i przemienia nadal. Mam nadzieję, że nie zawiodę Waszego zaufania, którym zostałem obdarowany i podołam dziełu, Panie dopomóż!
Maksymilian
 
  


Powrót do Ogłoszenia i komunikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości