Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Zmiana administratora forum

Zmiana administratora forum

Postprzez Tomasz » N wrz 17, 2017 19:34

Jak wszyscy pewnie zaobserwowali, już od dłuższego czasu jestem raczej nieobecny na forum, nie biorę udziału w dyskusjach i nie angażuje się w działania strony. Jest to podyktowane moimi sprawami osobistymi i zawodowymi. Niestety, nie jestem w stanie prowadzić dalej strony i angażować się w takim zakresie, jak na początku. Z tego powodu, już od dawna poszukiwałem osoby, która mogłaby przejąć prowadzenie strony jak również portalu "Konfesyjni".
Dzisiaj jest mi bardzo miło ogłosić, że nowym administratorem forum i portalu został znany wszystkim forumowiczom Aleksander, który występował dotychczas pod nickiem "Pastor Aleksander" i był naszym współpracownikiem ekumenicznym. Aleksander został wiernym Kościoła Luterańskiego w Anglii, zatem jest już Luteraninem. Kościół ten pozostaje w unii z Luterańskim Kościołem Synodu Missouri.
Aleksander przejmuje od dzisiaj wszystkie prawa i obowiązki administratora - moderuje forum, kieruje pracą moderatorów i rozpatruje wszelkie zgłoszenia i uwagi.
Chciałbym jednocześnie zaznaczyć, iż nie znikam z forum całkowicie. Nadal będę służył wsparciem i pomocą nowemu administratorowi, szczególnie w kwestiach technicznych i organizacyjnych związanych z prowadzeniem strony.
Myślę, że Aleksander jest osobą, która doskonale nadaje się do objęcia tej funkcji, a przez fakt, iż pozostaje wiernym Kościoła Luterańskiego związanego z LCMS, nasza strona nabiera bardziej międzynarodowego wymiaru.
Wszystkim bardzo dziękuję, przepraszam za wszelkie błędy, jakie z pewnością zdarzało mi się popełnić i życzę nowemu administratorowi Bożego błogosławieństwa.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Zmiana administratora forum

Postprzez Elżbieta » Pn wrz 18, 2017 20:12

Bardzo się cieszę z Twojej decyzji, uważam, że lepszego wyboru nie mogłeś podjąć :)
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Ogłoszenia i komunikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości