Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Książki

Re: Książki

Postprzez Adamek » Wt paź 03, 2017 17:35

Przeczytałem wiele lat temu i wciąż jestem pod wrażeniem. Naprawdę warto przeczytać i coś zmienić w swoim życiu.
Adamek
 
Posty: 30
Dołączył(a): Cz kwi 04, 2013 18:59
wyznanie: ewangielik
  

Re: Książki

Postprzez Herbert » Pt paź 06, 2017 20:26

Win32 napisał(a):"Luter - Ciemna Strona Rewolucji"
Autor: Paweł Lisicki
Nota bene, ciekawy jestem co na publikację tej książki powiedziałby Cezary Gmyz - kolega redakcyjny P.Lisickiego z "Do Rzeczy"- nasz współwyznawca.

https://www.youtube.com/watch?v=DLMYea4OVT0 - OJ OJ OJ...
Herbert
 
  

Re: Książki

Postprzez Zofia » So paź 07, 2017 12:25

Bardzo interesująca ta dyskusja nad Lutrem i Reformacją, jaka odbyła się w IPN. Stronę protestancką reprezentował red. Cezary Gmyz (i tym razem, podobnie jak w przypadku działalności ks.prof. Guza, nie pojawia się publicznie żaden z teologów ewangelickich...)
Jestem pełna uznania, że red. Gmyz, omawiając polski wspólczesny protestantyzm, nie wahał się powiedzieć, że "biskup KEA złamał konstytucję Kościoła ustawą umożliwiającą diakonkom sprawowanie Eucharystii...."
Zofia
 
  

Poprzednia strona

Powrót do Ogłoszenia i komunikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron