Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

odejscie z forum

odejscie z forum

Postprzez geddy » Wt sie 20, 2013 21:16

Widze Witoldzie ze ty cigle tego samego sie uczepiles jak pijany plota. Nikt nie chce niczego od srodka rozwalac spokojnie. Fakt odszedlem od tematu, przyznaje sie. Witoldzie przeinaczasz fakty. Nazywam się Daniel, jestem katolikiem. Mam kilka pytań, gdyż pojawiło się wiele pytań, wątpliwości, ciemność duchowa. 1) Co może powodować to, że od pewnego czasu nie czuję Boga, nie odczuwam jego obecności? 2) Czy katolik po konwersji może zostać kapłanem? Do kogo trzeba się zgłosić? Jak rozpoznać powołanie? Jak to wygląda, ile się płaci za studia, gdzie się mieszka? Czy znajdujes w tej wypowiedzi szykowanie sie na ewangelickiego ksiedza? Jedno wiem na pewno twoje "wypowiedzi" na pewno nie zblizyly mnie ku poznaniu prawdy. Pozdrawia, zycze wszystkiego dobrego. Tym postem koncze dzialalnosc na tym forum.
geddy
 
Posty: 46
Dołączył(a): Pn sty 14, 2013 21:34
wyznanie: rzymskokatolickie
  

Re: odejscie z forum

Postprzez Witold » Wt sie 20, 2013 21:31

Dopóki będziesz trzymał się kurczowo fałszywego kościoła nikt i nic Cię nie zbliży do prawdy.

Pozdrawiam i życzę wyjścia z mroku.
Witold
 
Posty: 654
Dołączył(a): Cz lis 29, 2012 23:17
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: odejscie z forum

Postprzez Elżbieta » Wt sie 20, 2013 21:32

No to do kiedyś tam, jak zmienisz zdanie i zechcesz pogadać, to się odezwij.

Niech Cię Bóg prowadzi i skieruje na właściwe ścieżki :)
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Ogłoszenia i komunikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron