Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Integracja forum z FB

Integracja forum z FB

Postprzez Tomasz » So lip 27, 2013 23:25

Niestety, ale świat idzie do przodu, a my musimy za nim podążać, żeby nie zostać w tyle. Zawsze z wielką rezerwą odnosiłem się do wszelkiej maści portali społecznościowych, jednakże trzeba przyznać, że dziś generują one największy ruch w internecie i dzięki nim można również dotrzeć do wielu ludzi.
Po tym, jak Agnieszka z Jackiem zadeklarowali się poprowadzić nieoficjalną stronę "fanowską" na fb, sam również założyłem własne konto i dostrzegam korzyści płynące z tego typu serwisów.
Strona naszego portalu od samego początku jest połączona z facebookiem poprzez przyciski "like" i "share". Dzięki nim, publikowane na portalu artykuły mogą być rozpowszechniane za pośrednictwem fb. Od dziś taka możliwość jest również na stronie forum.
Jak każdy już chyba zauważył, przy każdym poście pojawiły się przyciski "like" i "share". Oznacza to oczywiście, że każdy napisany post może być "lajkowany" lub udostępniany na fb.
Mam nadzieję, że przyczyni się to do popularyzacji naszej strony.
Modyfikację wprowadziłem przed chwilą i jeszcze nie wiem, czy wszystko będzie prawidłowo działać. W przypadku jakichkolwiek problemów - proszę o kontakt.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Powrót do Ogłoszenia i komunikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron