Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Bezpłatne publikacje w PDF

Bezpłatne publikacje w PDF

Postprzez pastor Paweł Bartosik » Pn cze 10, 2013 21:37

Witajcie,

Niniejszą informację wrzucam tu za zachętą Agnieszki Ostrowskiej-Fetery, za co dziękuję.

Na swym blogu pt. "Żyjąc wiarą w REALNYM świecie" pod adresem pbartosik.pl uruchomiłem nową opcję. Dzięki niej chętni czytelnicy będą mogli otrzymywać ode mnie bezpłatne publikacje w pliku PDF. Nie wszystko co piszę, nadaje się do publikacji w formie blogowego wpisu (pod względem długości). Wpisanie na listę czytelników umożliwi regularne otrzymywanie artykułów, które planuję wysyłać zapisanym osobom 1-2 razy w miesiącu na adres mailowy.

Startujemy z mocną rzeczą i zarazem bardzo ważną w kontekście współczesnego zamieszania na temat tego czym jest ewangelia. Wbrew pozorom problem dotyczy nie tylko środowiska katolickiego (jak mniemają protestanci), ale również protestanckiego w wydaniu nurtów charyzmatycznego i ewangelicznego chrześcijaństwa. Czy "ewangelia", którą głosimy jest ewangelią, którą głosili apostołowie? Na jakie "fałszywe ewangelie" musimy uważać dzieląc się z bliźnimi wiarą w Jezusa? Na czym polega "dodawanie", a na czym "ujmowanie" ewangelii?

Artykuł ma tytuł "Współczesne fałszywe ewangelie". Chętni czytelnicy otrzymają go na adres mailowy w najbliższy wtorek, 11 czerwca. Gdyby jednak ktoś z tego forum zamówił PDFy po tym terminie, to nie ma problemu. Publikację na pewno otrzymacie :-)

Zapraszam do lektury i składania zamówień poprzez formularz na górze po prawej stronie bloga pbartosik.pl
pastor Paweł Bartosik
 
Posty: 8
Dołączył(a): Śr sie 29, 2012 12:34
Lokalizacja: Gdańsk
wyznanie: Ewangeliczny K. Reformowany
  

Re: Bezpłatne publikacje w PDF

Postprzez Tomasz » Pn cze 10, 2013 21:44

Również polecam. Sam zapisałem się na subskrypcje artykułów pastora Pawła :)
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Bezpłatne publikacje w PDF

Postprzez Agnieszka Ostrowska-Fetera » Pn cze 10, 2013 22:03

Ja również:)
Agnieszka Ostrowska-Fetera
 
Posty: 559
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 19:49
Lokalizacja: Tychy
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Bezpłatne publikacje w PDF

Postprzez Elżbieta » Pn cze 10, 2013 22:42

Ja też to zrobiłam :P
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Ogłoszenia i komunikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron