Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Nowy moderator w ekipie

Nowy moderator w ekipie

Postprzez Tomasz » Cz maja 16, 2013 22:03

Uprzejmie informuję, że do składu modratorskiego dołączy wkrótce znana wszystkim uczestniczka naszego forum - Agnieszka Ostrowska-Fetera.
Agnieszka zawitała do nas pod koniec 2011 jako osoba poszukująca. Dziś jest już pełnoprawną luteranką, pełną zapału do pracy na rzecz naszego Kościoła. Już od pewnego czasu wspiera pracę portalu, została już wcześniej włączona do składu redakcyjnego.
Do jej zadań na forum będzie należało przede wszystkim pilnowanie porządku i hamowanie zapędów co bardziej krewkich użytkowników :wink:

Agnieszka zadeklarowała się również prowadzić naszą stronę na facebooku. Stronka już działa: http://www.facebook.com/KonfesyjniLuteranie
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Nowy moderator w ekipie

Postprzez Jacek » Cz maja 16, 2013 22:11

Brawo- A mnie wyslala na export pt. Konfesyjni na FB i zrobila mnie szefem, narazie nie wchodze na tamta strone, bo musze wziasc na uspokojenie :lol: Agnes- wejdz na FB, i popytaj sie czy ktos ma jakies pytania, a jesli nie , to tez dobrze.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Nowy moderator w ekipie

Postprzez Elżbieta » Cz maja 16, 2013 22:14

No to będzie jeszcze jeden porządkowy :lol:
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Nowy moderator w ekipie

Postprzez Jacek » Cz maja 16, 2013 22:21

Elu- Na FB musi byc spokojnie, bo caly swiat patrzy. Agnes jest moja sekretarka, i upowaniona do wypowiedzi w moim imieniu. Njpierw zbierze pytania na ktore odpowiemy, albo nie odpowiemy :mrgreen: . Juz jedno pytanie slysze tam jest. Dlaczego kazalem wykreslic z przyjaciol strony- EKD. Juz w kolo mi sie znudzilo tlumczyc.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Nowy moderator w ekipie

Postprzez Agnieszka Ostrowska-Fetera » Cz maja 16, 2013 22:22

Jacek napisał(a):Brawo- A mnie wyslala na export pt. Konfesyjni na FB i zrobila mnie szefem, narazie nie wchodze na tamta strone, bo musze wziasc na uspokojenie :lol: Agnes- wejdz na FB, i popytaj sie czy ktos ma jakies pytania, a jesli nie , to tez dobrze.



Zrobiłam Cię adminem, bo masz o 1000% więcej wiedzy nt staroluteranizmu niz ja;)
Agnieszka Ostrowska-Fetera
 
Posty: 559
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 19:49
Lokalizacja: Tychy
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Nowy moderator w ekipie

Postprzez Agnieszka Ostrowska-Fetera » Cz maja 16, 2013 22:24

Jacek napisał(a):Elu- Na FB musi byc spokojnie, bo caly swiat patrzy. Agnes jest moja sekretarka, i upowaniona do wypowiedzi w moim imieniu. Njpierw zbierze pytania na ktore odpowiemy, albo nie odpowiemy :mrgreen: . Juz jedno pytanie slysze tam jest. Dlaczego kazalem wykreslic z przyjaciol strony- EKD. Juz w kolo mi sie znudzilo tlumczyc.


EKD wywalone - zagalopowałam się :D
Oj, będziemy nękać liberałow w spokojny sposób:)
Agnieszka Ostrowska-Fetera
 
Posty: 559
Dołączył(a): Cz paź 13, 2011 19:49
Lokalizacja: Tychy
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Nowy moderator w ekipie

Postprzez Elżbieta » Cz maja 16, 2013 22:52

Elu- Na FB musi byc spokojnie, bo caly swiat patrzy.
A Ty, Jacku uważasz, że tu cały świat nie patrzy, i można sobie wojować do woli ??????????????????????
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Nowy moderator w ekipie

Postprzez Tomasz » Cz maja 16, 2013 23:16

Strona na FB jest stroną "fanowską" i nie podlega formalnie pod portal, jednakże odwołuje się do konfesyjnych i musicie trzymać pełną jedność.
Ja nie mam konta na FB, zatem nie będę się tam udzielał.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Nowy moderator w ekipie

Postprzez Kitka » N maja 19, 2013 18:44

to się bardzo cieszę i mam nadzieję, że nie będzie za dużo interwencji :-) powodzenia!
Kitka
 
Posty: 106
Dołączył(a): Wt sty 24, 2012 13:07
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Re: Nowy moderator w ekipie

Postprzez Jacek » N maja 19, 2013 19:53

Od czasu do czasu troche roboty Jej damy- zeby sie nie zanudzila naasza kolezanka :mrgreen:
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Następna strona

Powrót do Ogłoszenia i komunikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron