Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Uwaga plebiscyt

Re: Uwaga plebiscyt

Postprzez Tomasz » Cz paź 18, 2012 17:38

Gwoli wyjaśnień:

W plebiscycie głosujemy na najpiękniejszy kościół, natomiast kwestia wyboru najlepszego zdjęcia jest sprawą całkowicie odrębną i niezależną od wyniku głosowania. Najlepsze zdjęcie zostanie wybrane komisyjnie i może to być teoretycznie zdjęcie kościoła, który wygrał ale wcale niekoniecznie.
Komisja będzie składać się z przedstawicieli administracji portalu oraz zaproszonych gości. Wszystko zostanie oczywiście opublikowane we właściwym czasie :wink:
Tomasz

Obrazki: 67
wyznanie: ewangelicko-augsburskie

Postprzez Tomasz » Pn paź 29, 2012 18:07

Niebawem kończymy głosowanie - kto jeszcze nie głosował, lub nie wykorzystał 30 głosów - niech głosuje :)
Tomasz

Postprzez Tomasz » Wt paź 30, 2012 20:23

Plebiscyt i konkurs rozstrzygnięte - więcej na naszym portalu :)
Tomasz

Postprzez Elżbieta » Wt paź 30, 2012 20:48

Gratuluję wszystkim zwycięzcom :P
Elżbieta
Moderator

Obrazki: 46

Postprzez Matek » Śr lis 07, 2012 12:13

Dziękuję za skromną nagrodę ,która właśnie do mnie dotarła. Cieszę się ,że kościół Wang był kościołem ,który między innymi ja zgłosiłem do plebiscytu. W pewnym stopniu jestem też zwycięzcą wraz z innymi ,którzy zgłosili Wang. Najważniejsze jest jednak dla mnie to ,że nieważne kto wygrał i jaki kościół wygrał ,dla mnie najważniejsze jest to ,że mogłem zobaczyć różne style architektoniczne kościołów oraz poznać kawał naszej wspólnej historii ,która w tych kościołach została przez wieki zapisana. :wink: Pozdrawiam wszystkich uczestników i komisję sędziowską :) . Za rok czekam na kolejną edycję plebiscytu.
Matek

wyznanie: Luterańskie

Postprzez Tomasz » Śr lis 07, 2012 17:13

Matek był jednym z wylosowanych uczestników, którzy otrzymali skromne nagrody :)

Za rok czekam na kolejną edycję plebiscytu.

Już teraz startujemy z nowym plebiscytem - choć już nie fotograficznym. Tym razem będziemy wybierać "luterańskiego człowieka roku 2012". Zgłoszenia kandydatur oczekujemy do 31 grudnia 2012 r. Później rozpocznie się głosowanie. Szczegóły wkrótce na naszym portalu.
Tomasz

Postprzez Agnieszka Ostrowska-Fetera » Śr lis 07, 2012 20:39

Ja również dziękuję za nagrodę;)
Asia nosi bransoletkę:)
A dla mnie płyta:)
Agnieszka Ostrowska-Fetera

dyplomy: 1

Poprzednia strona