Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Katastrofa kolejowa w Szczekocinach

Katastrofa kolejowa w Szczekocinach

Postprzez Elżbieta » N mar 04, 2012 19:36

W sobotę w późnych godzinach nocnych miała miejsce katastrofa kolejowa w Szczekocinach w której zginęło 16 osób , a 58 trafiło do szpitali. Jest to dotychczasowy bilans katastrofy kolejowej na Śląsku na godz. 6. W niedzielę nad ranem zakończyło się przeszukiwanie miejsca wypadku. Według służb nie ma tam już nikogo żywego.
http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/5 ... l?cookie=1
Tą drogą chciałam złożyć wyrazy współczucia rodzinom wszystkich poszkodowanych, niech Bóg wspiera ich w tych trudnych chwilach.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Katastrofa kolejowa w Szczekocinach

Postprzez Jakub » Pn mar 05, 2012 07:09

Jedna mała uwaga - nie na Śląsku, w Zagłębiu Dąbrowskim.

Sama katastrofa jest dla mnie czymś strasznym, sam często jeżdżę koleją, akurat trasą CMK-Kraków bardzo sporadycznie, ale sama myśl, że to mogłem być ja...

Szczere współczucia dla poszkodowanych i ich rodzin
Avatar użytkownika
Jakub
Moderator
 
Posty: 454
Dołączył(a): Wt mar 23, 2010 19:16
Lokalizacja: Gródek - LEKAW
wyznanie: Lut. Ew. Kość. AW w Czechach
  


Powrót do Ogłoszenia i komunikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron