Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Nordycki Kosciól Katolicki

Re: Nordycki Kosciól Katolicki

Postprzez Elżbieta » Śr gru 19, 2012 22:46

Co ma nasze KEA ? - A no to, że Jacek stawia za wzór dla naszego Kościoła różne inne, a tu właśnie KK w Norwegii, bo my idziemy złą drogą a oni tą właściwą.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Nordycki Kosciól Katolicki

Postprzez Jacek » Cz gru 20, 2012 06:20

Sam widzisz Tomaszu, ze mam trochę racji- Masz przykład wypowiedzi Elzbiety, pod moim adresem. Piszemy w dziale inne wyznania o roznych kosciołach i wyznaniach, i piszę informacje podstawowe, jutro napisze o Chiskim Kosciele Luteranskim, co Elzbieta znow cos mi przypisze. Powiedz no Elzbieta- w ktorym zdaniu zachwalam NKK- poniewaz załozylem okulary do czytania i nie widze. Tak jak napisałem , to zaczyna przypominac obłęd. To proponuje Tomaszu skasować temat inne koscioły i wyznania, po to jest groteska. Jonah i Ty mogliscie się mądrze wypowiedzic, natomiat moderatorka ?????.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Nordycki Kosciól Katolicki

Postprzez Elżbieta » Cz gru 20, 2012 07:14

Jacku, jeżeli napisałeś
Tak ze widzimy, że nie potrzeba uciekać pod skrzydła Watykanu.
to pomyślałam, że jest to "picie" do nas. Jeżeli nie miałeś tego na myśli, to przepraszam, wybacz, ja już jestem na ten temat za bardzo uczulona i nie bardzo się orientuję, kiedy nawołujesz do zmiany Kościoła a kiedy tylko omawiasz sytuację w innych krajach.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Nordycki Kosciól Katolicki

Postprzez Jacek » Cz gru 20, 2012 22:01

No nareszcie Elzbieta- Ja tylko obrazuję sytuacje w danych krajach, i kosciołach. Ja jestem Staroluteraniniem z 33-letnim stazem. I umrę Staroluteraninem, chciaz chcę aby mnie pochowano zgodnie z rytułałem Koscioła Szwecji- Missionsprovinsen, czyli konserwatywnie.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Nordycki Kosciól Katolicki

Postprzez Tomasz » Cz gru 20, 2012 22:06

Ja jestem Staroluteraniniem z 33-letnim stazem. I umrę Staroluteraninem, chciaz chcę aby mnie pochowano zgodnie z rytułałem Koscioła Szwecji- Missionsprovinsen, czyli konserwatywnie.


Już to kiedyś pisałem Jacku - mam nadzieję, że dożyjesz sędziwego wieku i odejdziesz jako bardzo stary luteranin i zgodnie z Twoją wolą zostaniesz zakonserwowany :mrgreen:
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Nordycki Kosciól Katolicki

Postprzez Jacek » Cz gru 20, 2012 22:53

Nie- konserwowac mnie niepotrzeba jak Kima w Korei Południowej, bo nawet jesli się rozlece to i tak na Sądzie Ostatecznym mnie pozbierają do kupy. Ale chciałbym w obrządku Staroluteranskim, z Wielka Mszą Staroluteranska,moze byz tez kadzidło juz mi nie zaszkodzi.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Poprzednia strona

Powrót do Inne wyznania i kościoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości