Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Wydzielone z "homosexualizm"

Tutaj trafiają posty wydzielane z innych wątków, które nie są związane z ich tematem

Wydzielone z "homosexualizm"

Postprzez Jacek » Cz mar 08, 2012 08:24

A więc słowo babochłopy jest obrazliwe. Wojtek- czy ty się zastanowiles facet ?. Mnie to jest obojętne czy wy mnie zbanujecie czy nie, Kolego Administratorze a co wy na to ? milczycie ? Nagonka na mnie idzie zgodnie z planem ? Muszę powiedziec znajomej nauczycielce, ktorą dzieciaki w szkole nazywają babochłopem, aby je podała do sądu. Bo jeden facio z strony Konfesyjni, tak stwierdził ze to obrazliwe. Przestań się osmieszać A jesli oto chodzi to ponownie zamykam udział w tym komedianctwie. Miłej zabawy. Ps. Kiedys pisząc o feministkach pamietam tez sam Administrator okreslił je babochłopy, widocznie w niektorych wypadkach nie jest to obrazliwe ? :lol:
Ostatnio edytowano Cz mar 08, 2012 08:36 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: homosexualizm

Postprzez Elżbieta » Cz mar 08, 2012 08:36

Jacek, czy Ty ciągle musisz wszystkich obrażać ? Nie możesz normalnie funkcjonować? Uważasz, że na takich odzywkach polega Twoja wierność Słowu Bożemu i nauce luterańskiej ? Opamiętaj się, bo w ten sposób funkcjonować nigdzie nie można.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: homosexualizm

Postprzez Jacek » Cz mar 08, 2012 08:50

Czy obrona swojego stanowiska, i nie slusznego ostrzezenia to jest obrazanie kogo kolwiek ? na jakiej podstawie dostałem ostrzezenie ? Czy słowo babochłop jest obrazliwe, pogadliwe ? Czy się ktos nad tym zastanowił?, to słowo fukncjonuje na codzeń w powszechnym uzywaniu i okresla kobiete o cechach męskich, wygląd, sposob chodzenia, ubierania się. Jak zobaczyłem to ostrzezenie to spadłem z krzesła z salwą smiechu. Przeciez to jest zwyczajna nagonka na mnie, czepianie się wszystkiego, moja obrona podciągana jest pod atak Moj stosunek do ekumenizmu jest odbierany jako probe narzucania poglądow ba innego koscioła przy zaznaczaniu ze jest to tylko i wyłacznie moj osobisty pogląd. Wy się tak zachowujecie jak cenzura rodem z PRL, aniektorzy moderatorzy przypominają dyzurnych cenzorow PZPR. Czy wy jestescie normalni ? Wy mnie nie straszcie ostrzezeniami. Mnie nie zalezy wcale na uczestnictwie na tej stronie. Wrocilem pod namową czego załuje.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: homosexualizm

Postprzez Wojtek » Cz mar 08, 2012 09:03

Czy słowo babochłop jest obrazliwe, pogadliwe ?


Podałem Ci linka.
http://www.sjp.pl/baboch%B3op

lekceważące określenie używane w stosunku do kobiety przypominającej budową fizyczną lub sposobem bycia mężczyznę


a także
http://pl.wiktionary.org/wiki/baboch%C5%82op

pot. pogard. kobieta, która wygląda i zachowuje się jak mężczyzna

Jeśli się z moją decyzją nie zgadzasz, możesz odwołać się do cesarza, znaczy admina.

W mojej opinii pewne słownictwo jest dopuszczalne przy piwie albo przy kartach, ale już na chrześcijańskim forum nie do końca.
Tak stoi w słownikach, a nie jedynie zdaniu jakiegoś 'facia z komedianctwa' - 'babochłop' jest pogardliwe i lekceważące. Czyli złamany został III par.16 pkt. 5 punkt regulaminu.
Pisanie zaś takich rzeczy o kobietach tuż przed Dniem Kobiet to już przejaw zupełnego braku taktu - ale to już moje osobiście odczucie.
Wojtek
 
Posty: 264
Dołączył(a): Śr lip 28, 2010 23:25
wyznanie: KE-A
dyplomy: 1
  

Re: homosexualizm

Postprzez Aleksandra » Cz mar 08, 2012 13:19

Muszę powiedziec znajomej nauczycielce, ktorą dzieciaki w szkole nazywają babochłopem, aby je podała do sądu


Wysokie masz aspiracje ;-) Nie jesteś czasem od tych dzieci mądrzejszy?
Aleksandra
 
Posty: 12
Dołączył(a): Cz cze 30, 2011 09:58
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: homosexualizm

Postprzez Dredd » Cz mar 08, 2012 13:48

Proponuję wszystkie posty z tej strony włącznie z niniejszym (moim)
skasować jako nie związane z tematem.
Osobiście uważam, że tego typu wzajemne animozje powinno kierować się na priva,
bo uwłaczają temu forum.
Jacku, nie znam Cię, nie wiem ile masz lat,
ale fakt jest taki, że proponowany przez Ciebie poziom dyskusji
odbiega od przyjętych norm dyskusji kulturalnej.
Jednocześnie daleki jest od najważniejszego przykazania jakie zostawił nam Chrystus,
by miłować bliźniego.
Dredd
 
Posty: 176
Dołączył(a): Pn lut 27, 2012 11:58
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
  

Re: homosexualizm

Postprzez Jacek » Cz mar 08, 2012 14:24

Chciałbym zwrocic koledze administratorowi uwagę jesli oczywiscie wolno na tej stronie, ze dwa lata temu widniało foto w temacie feminizm gdzie przedstawiano muskularna traktozystkę, no i ktos z zarządzających stroną stwierdził ze jest to produkcja Babochłopow, jakos wtedy nikt się nie obraził nikt nikomu nie udzielał ostrzezenia i nikt nie pomstował. Widocznie są na stronie rowni i rowniejsi. To napisałem jako koncowy moj post, poniewaz zakonczyłem definitywnie polemikę na tej stronie, i wogole.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Wydzielone z "homosexualizm"

Postprzez Tomasz » Cz mar 08, 2012 14:57

Moderatorzy samodzielnie podejmują decyzję w kwestii stosowania regulaminu i nie zamierzam ich podważać. Ich zadaniem i obowiązkiem jest pilnowanie porządku.
Jako administrator wogóle nie powinienem zajmować się moderacją - bowiem jak nadmieniłem wcześniej - od tego są moderatorzy. Ja powinienem skupić się na zupełnie innych sprawach. Będę interweniował tylko w przypadkach określonych w regulaminie.
Natomiast Wojtek jest bardzo wymagający jeżeli chodzi o poziom i kulturę dyskusji i to w stosunku do wszystkich - do siebie również. Nawet kiedyś zgłosił do moderacji mój post, który faktycznie był niestosowny i przyznałem mu rację.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Zsyp

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość