Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT

Re: BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT

Postprzez Tomasz » Cz lut 10, 2011 19:38

Niestety, ale już wszyscy mieliśmy serdecznie dość ciągłych problemów technicznych, brakiem dostępu do strony, czy straszenie wolnym wczytywaniem. Ponadto serwis phorum od dłuższego czasu nie rozwija się. Wszelkie pytania zadawane na forum pomocy technicznej dot. modernizacji czy instalacji jakichkolwiek rozszerzeń kończyły się odpowiedzią "nie ma takiej możliwości" lub "pracujemy nad tym" Tylko, że np. nad konwerterem z phpBB2 na phpBB3 pracują już 4 lata i jakoś efektów nie widać.
Tutaj jesteśmy już na swoim i mam również pełne możliwości administracyjne a nie ich namiastkę jak na phorum. Niebawem przystąpimy do dalszej rozbudowy naszego forum jak również tworzenia serwisu internetowego.

Jeszcze jedna sprawa - obecny styl forum został wgrany w zasadzie jako tymczasowy, bowiem myślałem o zainstalowaniu jakiegoś wypasionego stylu z różnymi bajerami ale prawdę mówiąc obecna szata, choć skromna wydaje mi się bardzo ładna i przejrzysta. Może tylko dokonać pewnych kosmetycznych przeróbek kolorystycznych ? Co o tym sądzicie ?
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT

Postprzez Wędrowiec » Cz lut 10, 2011 20:26

Jeśli sie uda, to można wrzucić kilka stylów (tak choćby do 3 max) i dać możliwość wyboru użytkownikowi, z której szaty graficznej chciałby korzystać.

Z nie wiadomo jakimi wodotryskami nie ma co kombinować, bo ważniejsza jest funkcjonalność a nie uczta dla ucha ;)
Wędrowiec
 
Posty: 330
Dołączył(a): Śr sty 19, 2011 16:25
Lokalizacja: Polska
wyznanie: Rzymskokatolickie
dyplomy: 2
  

Re: BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT

Postprzez Aleksander » Cz lut 10, 2011 20:47

Piotr napisał(a):To wspaniale że wszystko się udało gratulacje dla naszego administratora :D

Również dołączam się do gratulacji. Dobra robota!
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT

Postprzez Jacek » Cz lut 10, 2011 21:32

Niech zyje Administrator strony, NIECH ZYJE .
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT

Postprzez Tomasz » Cz lut 10, 2011 22:31

Bardzo dziękuje wszystkim za uznanie, ale zrobiłem tylko to co do mnie należało. Nie ukrywam, że miałem trochę problemów z przeniesieniem bazy forum ale dzięki Bogu - który jak widać nas wspiera - wszystko przebiegło pomyślnie.

Niebawem przystąpię do instalacji różnych modów rozszerzających możliwości forum, jednak proszę wszystkich o trochę cierpliwości bowiem każdą modyfikację będę musiał najpierw przetestować na "wirtualnym poligonie" zanim wgram ją na forum, aby przypadkiem nie narobić problemów.
Nie ukrywam, że również wiele będę się musiał nauczyć.

Co do stylu forum - jeszcze się zastanowimy. Nie mniej jak ktoś będzie miał jakiś pomysł - niech się podzieli.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość