Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Fantasy blog Vojaniusa - autoreklama :)

Fantasy blog Vojaniusa - autoreklama :)

Postprzez Wojtek » So lut 18, 2012 21:01

Od niezłych paru lat tworzę pewien setting fantasy... w końcu postanowiłem trochę 'wyjść na zewnątrz' z nim. Proszę o wyrozumiałość i niebycie wrednym :).

www.aerda-chronicles.blogspot.com

Większość to czysto settingowe rzeczy (opisy ras, ludów, mapy, etc.), ale jest też nieco z mojej twórczości.

Z powodu dość dużej komplikacji blog polecam 1.) cierpliwym 2.) fanom 3.) high/epic fantasy 4.) czytać od początku.

Pozdrawiam :)
Wojtek
 
Posty: 264
Dołączył(a): Śr lip 28, 2010 23:25
wyznanie: KE-A
dyplomy: 1
  

Re: Fantasy blog Vojaniusa - autoreklama :)

Postprzez Aleksander » So lut 18, 2012 23:58

Wojtek napisał(a):Od niezłych paru lat tworzę pewien setting fantasy... w końcu postanowiłem trochę 'wyjść na zewnątrz' z nim. Proszę o wyrozumiałość i niebycie wrednym :).

http://www.aerda-chronicles.blogspot.com

Większość to czysto settingowe rzeczy (opisy ras, ludów, mapy, etc.), ale jest też nieco z mojej twórczości.

Z powodu dość dużej komplikacji blog polecam 1.) cierpliwym 2.) fanom 3.) high/epic fantasy 4.) czytać od początku.

Pozdrawiam :)

Wojtek, chetnie poczytam. A tak swoją drogą, skoro jesteś miłośnikiem fantazy, przecież jesteś? :) Czy czytałeś Gena Wolfe "Księga Nowego Słońca"? Jestem jego miłośnikiem.
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: Fantasy blog Vojaniusa - autoreklama :)

Postprzez Tomasz » N lut 19, 2012 00:08

Słuchajcie moi Drodzy Parafianie - to jest forum o profilu luterańskim i dyskusje na temat fantasy znacznie wychodzą poza jego granice. Wojtek pochwalił się swoją stroną i ok. Nie off-topujmy jednak za bardzo. Pogawędki o fantasy można sobie ucinać na gg i privach.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Fantasy blog Vojaniusa - autoreklama :)

Postprzez Wojtek » N lut 19, 2012 19:16

Oj, Tomaszu, stasznieś rygorystyczny :)
Wojtek
 
Posty: 264
Dołączył(a): Śr lip 28, 2010 23:25
wyznanie: KE-A
dyplomy: 1
  


Powrót do Rozmowy o wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości