Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Bezpłciowe dzieci

Re: Bezpłciowe dzieci

Postprzez Tomasz » Wt sty 31, 2012 21:03

Tak - masz rację - często wciskają Hitlera. I zwykle to my jesteśmy faszystami, nazistami i td. bowiem odważamy się krytykować pewne zachowania.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Bezpłciowe dzieci

Postprzez Paweł » Wt sty 31, 2012 21:06

jagna napisał(a):Tyle, ze badaczka o jakiej ja mówię nikogo nie dyskryminuje, przeciwnie, wszyscy równi :lol: Ciekawi mnie, czemu w polskich dyskusjach trzeba co chwila wciskać Hitlera, nazistów i takie tam klimaty.

A bo może to mój konik? Jedni lubią niszczyć wartości społeczne (ci od tolerancji), inni co innego
Paweł
 
Posty: 733
Dołączył(a): N mar 21, 2010 12:13
Lokalizacja: Suwałki
wyznanie: ewangelicko - augsburskie
  

Re: Bezpłciowe dzieci

Postprzez jagna » Wt sty 31, 2012 22:18

Dlaczego niszczyć? Wiesz, kobieta umiejąca czytać też kiedyś burzyła porządek społeczny.

PS. Twoim konikiem jest niszczenie czegoś? Czy chodzi Ci o III Rzeszę, eugenikę itd? Bo mnie to też interesuje i nie porównywałabym głupot jakie wypisywała jedna z drugą, a teraz katują tym studentów, do szeroko posuniętej eksterminacji całych grup narodowościowych.
jagna
 
Posty: 248
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 21:46
wyznanie: ewangelicko-augsburskie(nf)
  

Re: Bezpłciowe dzieci

Postprzez Paweł » Śr lut 01, 2012 06:28

Chcę podkreślić wagę zdrowego rozsądku, który powinien być filtrem przed analizowaniem wszelkich retoryki teorii jak leci
Paweł
 
Posty: 733
Dołączył(a): N mar 21, 2010 12:13
Lokalizacja: Suwałki
wyznanie: ewangelicko - augsburskie
  

Re: Bezpłciowe dzieci

Postprzez Agnes » Cz lut 02, 2012 14:07

Tak mam ostatnio mało czasu, ze się rzadko pojawiam na forum :(

Jeszcze co do dzisiejszej walki o prawa kobiet - oczywiście przyłączam się do niej tam, gdzie chodzi np. o walkę z prostytucją lub przemocą domową. Oraz ewidentną dyskryminacją na miejscu pracy (tzn. kobieta umie dokładnie tyle samo co mężczyzna i tak samo jak on pracuje, a zarabia mniej).

Ale wiele postulatów feiministycznych działa na mnie odpychająco, a nawet wywołuje u mnie niepokój. To jest wg mnie forma fanatyzmu. Fanatyzm, moim zdaniem, wyklucza jakąkolwiek racjonalną refleksję. A jak wiemy: "gdzie rozum śpi, budzą się upiory."
Agnes
 
Posty: 556
Dołączył(a): Pn sie 22, 2011 20:06
Lokalizacja: Kraków
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
dyplomy: 1
  

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron