Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Kolęda

Re: Kolęda

Postprzez Axel » N sty 08, 2012 15:08

Zgadzam się z Wędrowcem.Wielu katolików ma zastrzeżenia do pewnych nauk swojego Kościoła.Problem zaczyna się w momencie,kiedy te zastrzeżenia dotyczą np.dogmatów,w które ,o ile wiem,katolikowi wątpic nie wolno.Inna sprawa,że pewnie są tacy ,którzy nie bardzo się tym przejmują.
Axel
 
Posty: 18
Dołączył(a): Śr sty 04, 2012 15:13
wyznanie: Ewangelicko-Augsburskie
  

Re: Kolęda

Postprzez Paweł » Cz sty 12, 2012 22:18

U nas była dzisiaj kolęda :lol: a było to tak:

ktoś puka do drzwi, otwieram a tam dwóch ministrantów z pytaniem czy przyjmujemy księdza. Ja im na to że jesteśmy rodziną ewangelicką, ale jak ksiądz ma życzenie nas odwiedzić to zapraszamy. Oni kompletnie nic z tego nie zrozumieli tylko zapisali, że chcemy przyjąć księdza. Po kilku minutach kolejne pukanie. Tym razem już ksiądz, opisałem wydarzenie z ministrantami, trochę się zawstydził i zmieszał, bardzo młody i poczciwy. Zaproponował wspólną modlitwę "Ojcze nasz". Bardzo ucieszył się z takiego ekumenicznego spotkania. Podziękował nam i uśmiechnięty wyszedł. Za rok tez przyjmę kolędę. :lol:
Paweł
 
Posty: 733
Dołączył(a): N mar 21, 2010 12:13
Lokalizacja: Suwałki
wyznanie: ewangelicko - augsburskie
  

Re: Kolęda

Postprzez Jakub » Pt sty 13, 2012 07:34

Czyli Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan w Suwałkach się już rozpoczął ;)
Avatar użytkownika
Jakub
Moderator
 
Posty: 454
Dołączył(a): Wt mar 23, 2010 19:16
Lokalizacja: Gródek - LEKAW
wyznanie: Lut. Ew. Kość. AW w Czechach
  

Re: Kolęda

Postprzez Wędrowiec » So sty 14, 2012 12:32

Wszyscy zaczniemy śpiewać "Boże, obdarz Kościół Twój jednością i pokojem" :mrgreen:
Wędrowiec
 
Posty: 330
Dołączył(a): Śr sty 19, 2011 16:25
Lokalizacja: Polska
wyznanie: Rzymskokatolickie
dyplomy: 2
  

Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron