Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Homoseksualizm Glesne David

Homoseksualizm Glesne David

Postprzez Elżbieta » Pn wrz 12, 2011 08:40

Czy ktoś ma tą książkę ? Dostałam z pocztą jej reklamę i nie wiem, czy się nią zainteresować.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Homoseksualizm Glesne David

Postprzez Tomasz » Pn wrz 12, 2011 09:34

Słyszałem o tej książce i pamiętam, że spotkała się ona z krytyką liberałów - zatem wniosek z tego, że może być godna uwagi :).
To fragment recenzji jaką znalazłem w necie :

Książka porusza kilka kontrowersyjnych aspektów HOMOSEKSUALISTÓW.
Autor tej książki nakazuje nam miłować ale i napominać homoseksualne osoby, i absolutnie ich nie wykluczać z kościoła.


Więcej o książce można przeczytać na oficjalnych stronach naszego Kościoła http://www.luteranie.pl/pl/?D=2836
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Homoseksualizm Glesne David

Postprzez Paweł » Pn wrz 12, 2011 18:39

Ela planuje coming out czy co? :-) :-) :-)
Paweł
 
Posty: 733
Dołączył(a): N mar 21, 2010 12:13
Lokalizacja: Suwałki
wyznanie: ewangelicko - augsburskie
  

Re: Homoseksualizm Glesne David

Postprzez Tomasz » Pn wrz 12, 2011 19:57

Książka jest ponoć bardzo dobra (podkreślam "ponoć" - bo nie czytałem). Może nawet zamówię ją w wydawnictwie "Warto", ale na razie mam jeszcze spore zaległości w innych lekturach a czasu wciąż brak.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Homoseksualizm Glesne David

Postprzez Elżbieta » Pn wrz 12, 2011 20:04

Niczego nie planuję, tylko zastanawiam się, czy warto ją kupić
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Homoseksualizm Glesne David

Postprzez jagna » Cz wrz 15, 2011 12:03

Każdą książkę warto kupić, żeby wyrobić sobie zdanie o niej. Swoją drogą, co to znaczy napominać homoseksualistów? "No no no, Kazik! To złe, że podobają ci się chłopcy, o zobacz jaka ładna dziewczyna!".
jagna
 
Posty: 248
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 21:46
wyznanie: ewangelicko-augsburskie(nf)
  

Re: Homoseksualizm Glesne David

Postprzez Tomasz » Cz wrz 15, 2011 12:14

Swoją drogą, co to znaczy napominać homoseksualistów? "No no no, Kazik! To złe, że podobają ci się chłopcy, o zobacz jaka ładna dziewczyna!".


Chodzi o wskazywanie, że takie zachowania są grzechem. Jak widzi to autor książki - dowiemy się z tekstu.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Homoseksualizm Glesne David

Postprzez annajak » Cz cze 16, 2016 08:18

Świetna książka, autor analizuje to co mówi Pismo na temat homoseksualistów, to co mówią zrzeszenia homoseksualistów, tłumaczy też stanowisko akceptacji części kościołów amerykańskich, opisuje też na czym polega swego rodzaju grupowa "terapia" która jak pisze daje niezłe rezultaty i pozwala wielu zagubionym na odnalezienie się.
annajak
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr mar 24, 2010 23:40
  

Re: Homoseksualizm Glesne David

Postprzez Jonah » Cz cze 16, 2016 13:57

Tęczowi uważają go z powodu napisania tej książki za "homofoba" :D Nie do przyjęcia są dla nich, prawdziwe skądinąd tezy, że idee gejowskie prowadzą do destrukcji osoby, rodziny i społecznego upadku. Od dawna też atakują, proponowaną przez niego, terapię reparatywną.
Jonah
 
Posty: 746
Dołączył(a): So mar 03, 2012 01:09
wyznanie: chrześcijanin (KE-A)
dyplomy: 1
  


Powrót do Rozmowy o wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron